0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Algeria National 1
RC Arbaa
۲۳
۲۱
JS Kabylie
Finished
۱۵:۳۰
MC Oran
۲۷
۲۶
Amal Sidi Okba
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Bundesliga
ThSV Eisenach
۲۸
۲۷
SG Flensburg-Handewitt
Finished
۲۰:۳۰
HC Erlangen
۲۷
۳۲
SC Magdeburg
Finished
۲۰:۳۰
SC DHFK Leipzig
۳۹
۲۷
HSV Hamburg
Finished
۱۹:۳۰
TSV Hannover Burgdorf
۲۵
۲۸
Fuchse Berlin
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark Kvindeligaen Women
Odense (W)
۲۸
۲۹
Nykobing F. Handboldklub (W)
Finished
۱۵:۳۰
Holstebro (W)
۲۹
۳۵
Bjerringbro FH (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Bundesliga Women
HSG Blomberg-Lippe (W)
۳۲
۳۷
Neckarsulmer Sport Union (W)
Finished
۱۹:۳۰
Buxtehuder SV (W)
۲۹
۲۷
Union Halle-Neustadt (W)
Finished
۱۷:۳۰
VFL Oldenburg (W)
۳۰
۲۶
BSV Sachsen Zwickau (W)
Finished
۱۹:۳۰
HSG Bensheim/Auerbach (W)
۲۹
۲۸
Bvb Dortmund (W)
Finished
۱۹:۳۰
HSV Solingen Grafrath (W)
۳۲
۳۸
Thüringer HC (W)
Finished
۲۰:۰۰
HSG Bad Wildungen/Fr./Bergheim (W)
۲۴
۴۱
SG BBM Bietigheim (W)
Finished
۲۰:۳۰
TuS Metzingen (W)
۲۴
۱۹
TSV Bayer 04 Leverkusen (W)
Finished
۲۱:۰۰
  Germany 2. Bundesliga
ASV Hamm
۳۲
۳۶
TV 05/07 Hüttenberg
Finished
۱۹:۳۰
TSV Bayer Dormagen
۲۷
۳۲
1. VfL Potsdam
Finished
۱۹:۳۰
Dessau-Rosslauer HV 06
۲۷
۳۰
SC 2000 Coburg
Finished
۲۱:۰۰
  Germany 2. Bundesliga Women
HCD Grobenzell (W)
۳۵
۳۳
SV Werder Bremen (W)
Finished
۱۹:۳۰
HC Leipzig (W)
۲۸
۲۶
TSV Nord Harrislee (W)
Finished
۱۹:۳۰
Tus Lintfort (W)
۲۵
۳۰
Fuchse Berlin (W)
Finished
۱۹:۰۰
SG 09 Kirchhof (W)
۱۹
۲۲
HSG Freiburg (W)
Finished
۱۹:۳۰
ESV 1927 Regensburg (W)
۲۳
۲۵
Fa Goppingen (W)
Finished
۲۰:۰۰
HC Rodertal (W)
۲۸
۲۶
TG Nurtingen (W)
Finished
۲۰:۰۰
Kurpfalz Baren Ketsch (W)
۳۶
۲۹
VfL Waiblingen (W)
Finished
۲۰:۳۰
Mainz 05/Budenheim (W)
۲۷
۳۱
HL Buchholz 08-Rosengarten (W)
Finished
۲۱:۰۰
  Portugal 2a Divisao
Santana
۲۵
۲۳
Infesta
Finished
۲۱:۳۰
Academico C. Funchal
۲۹
۳۳
Nazare Dom Fuas
Finished
۱۷:۳۰
AC Fafe
-
-
Arsenal Andebol
Finished
۲۰:۳۰
Estrela Amadora
۲۹
۲۵
Club Naval Setubalense
Finished
۲۱:۳۰
Alto Moinho
۳۰
۲۴
Lagoa
Finished
۲۱:۳۰
Gondomar Cultural
-
-
AC Lusitanos
inprogress
۲۲:۳۰
  Portugal 1a Divisao - Championship Round
FC Porto
۳۴
۲۵
ABC Braga-Andebol SAD
Finished
۱۷:۳۰
Sport Lisboa Benfica
۳۲
۴۱
Sporting Clube Portugal
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Plata
CD Agustinos Alicante
۳۲
۲۷
CB Los Dolmenes Antequera
Finished
۲۰:۳۰
Club Cisne Colegio Los Sauces
۳۴
۳۰
Quabit BM. Guadalajara
Finished
۲۰:۳۰
Ciudad de Malaga
۳۱
۲۵
Ch Mallorca
Finished
۲۰:۳۰
FC Barcelona B
۲۸
۲۴
BM Base Oviedo
Finished
۲۰:۳۰
BM Villa De Arandade
۲۰
۲۰
HC Eivissa
Finished
۲۰:۳۰
Caserio Ciudad Real
۲۴
۲۷
BM Alcobendas
Finished
۲۰:۳۰
BM Zamora
۳۰
۲۱
EON Alicante
Finished
۲۰:۳۰
San Pablo Burgos
۳۱
۲۹
Atletico Novas
Finished
۲۰:۳۰
  Slovenia 1.Liga
RD Loka
۳۱
۲۴
MRD Dobova
Finished
۲۰:۳۰
RK Svis
۳۲
۲۶
RK Koper
Finished
۲۰:۳۰
Skofljica
۲۰
۲۵
RK Ribnica
Finished
۲۰:۳۰
RK Krka
۳۱
۲۶
RK Slovenj Gradec 2011
Finished
۲۰:۳۰
RK Jeruzalem Ormoz
۲۷
۲۶
Celje Pivovarna Lasko
Finished
۲۱:۰۰
  Norway Eliteserien Women
Storhamar (W)
۳۲
۲۶
Sola HK (W)
Finished
۱۹:۴۵
  Austria HLA
Alpla HC Hard
۲۳
۱۹
UHK Krems
inprogress
۲۱:۵۰
Fivers WAT Margareten
۳۰
۳۵
HC Linz AG
Finished
۲۰:۰۰
  Hungary Hungary Cup
SC Pick Szeged
۳۹
۳۳
NEKA
Finished
۱۷:۰۰
MKB Veszprem KC
۳۸
۲۷
Dabas VSE KC
Finished
۱۹:۳۰
  Japan JHL
Toyama Dreams
۲۲
۳۱
Osaki Electric
Finished
۰۶:۳۰
Ryukyu Corazon
۲۵
۳۱
Toyota Motor East Japan Regarosso
Finished
۰۷:۳۰
Earth Friends BM
۳۰
۳۵
Zeekstar Tokyo
Finished
۰۸:۳۰
Golden Wolves Fukuoka
۲۵
۳۹
Toyota Boshoku Kyushu (Red Tornado)
Finished
۰۹:۳۰
  Algeria Division Excellence Women
OJS Constantine (W)
۲۳
۲۳
JS Auzalaghen (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Romania Liga Nationala Women
CS Dacia Mioveni 2012 (W)
۳۳
۴۱
Gloria Buzau (W)
Finished
۱۲:۰۰
Rapid Bucuresti (W)
۳۲
۳۲
CS Magura Cisnadiei (W)
Finished
۱۸:۰۰
HC Dunarea Braila (W)
۴۳
۲۴
CSM Targu Jiu (W)
Finished
۱۸:۰۰
CSM Bistrita (W)
۳۰
۱۹
CSU Stiinta Bucuresti (W)
Finished
۱۸:۰۰
HC Minaur Baia Mare (W)
۳۰
۲۵
HC Zalau (W)
Finished
۱۸:۰۰
ASC Corona 2010 Brasov (W)
۳۸
۳۴
HCM Ramnicu Valcea (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Qatar Qatar League
Al Ahli
۲۷
۲۸
Al Sadd
Finished
۱۶:۳۰
Al Gharafa
۲۳
۳۷
Al Duhail
Finished
۱۶:۳۰
SC Qatar
۲۷
۳۵
Al Arabi
Finished
۱۶:۳۰
Al Khor
۲۷
۳۰
Al Wakra
Finished
۱۸:۰۵
Al Rayyan
۳۴
۲۲
Al Shamal
Finished
۱۸:۰۵
  Bosnia and Herzegovina Premijer Liga Women
ZRK Krivaja (W)
۳۹
۳۱
Grude Autoherc (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Czech Republic Extraliga
HC Banik Karvina
۳۳
۳۲
Talent MAT Plzen
Finished
۱۹:۳۰
KH Koprivnice
۳۵
۲۸
HK Mesto Lovosice
Finished
۱۹:۳۰
  Bahrain Premier League
Al-Ahli Manama
۳۱
۲۷
Al Ittifaq
Finished
۱۹:۳۰
  Poland Superliga Women
MKS Piotrcovia Piotrkow Tryb. (W)
۲۷
۲۶
PR Koszalin (W)
Finished
۱۹:۳۰
MTS Zory (W)
۲۶
۲۹
MKS Kalisz (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Spain Liga Asobal
BM Torrelavega
۳۲
۳۳
Club Balonman Cangas Frigorificos Morrazo
Finished
۱۹:۳۰
BM Nava
۳۵
۳۲
BM. Ciudad Encantada
Finished
۱۹:۳۰
Bidasoa Irun
۳۴
۲۴
Puerto Sagunto
Finished
۱۹:۳۰
Angel Ximenez Puente Genil
۲۵
۲۸
Fraikin BM Granollers
Finished
۱۹:۳۰
BM Logrono La Rioja
۳۲
۲۸
Adelma BM Sinfin Santander
Finished
۱۹:۳۰
BM Atletico Valladolid
۳۶
۳۳
Reale Ademar Leon
Finished
۱۹:۳۰
BM Benidorm
۳۷
۴۰
Helvetia Anaitasuna
Finished
۲۱:۰۰
  Algeria Super Cup
Es Ain Touta
۲۹
۲۴
OM Annaba
Finished
۱۹:۳۰
  Tunisia National A
AS Hammamet
-
-
Croissant Sportif de Msaken
Finished
۲۰:۳۰
  Poland Liga Centralna
Zaglebie Sosnowiec
۲۳
۳۶
UKS Anilana Lodz
Finished
۱۹:۳۰
  Hungary NB I
FTC-PLER Budapest
۳۳
۲۶
Csurgoi KK
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal 1a Divisao - Relegation Round
FC Gaia
۳۴
۲۹
Vitoria Setubal
Finished
۲۰:۳۰
AA Avanca
۲۷
۲۲
Vitoria SC
Finished
۲۰:۳۰
  Europe EHF European Cup
Valur Reykjavik
۳۰
۲۶
Olympiacos
Finished
۲۰:۳۰
  Italy Serie A
A.S. Conversano
۳۶
۳۳
SSV Brixen
Finished
۲۰:۳۰
  Portugal 1a Divisao Women
CD Gil Eanes (W)
۲۶
۲۶
SIR 1º Maio/Ada CJ Barros (W)
Finished
۲۰:۳۰
Almeida Garrett (W)
۲۲
۳۴
Academia Sao Pedro do Sul (W)
Finished
۲۰:۳۰
ABC Braga (W)
۲۵
۲۹
S.L. Benfica (W)
Finished
۲۱:۰۰
  Serbia Superliga Women
Zeleznicar (W)
۳۲
۳۶
Crvena Zvezda (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Tunisia Tunis Cup Women
ASF Sahel (W)
۲۷
۲۹
CSF Moknine (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal 2 Divisao Women
CP Valongo Vouga (W)
-
-
AC Vermoim (W)
Finished
۱۹:۰۰
  World Super Cup Women
HBC El Biar (W)
۳۲
۲۳
CF Boumerdes (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Hungary NB1 Women
Budaors KC (W)
۲۶
۳۷
DVSC Schaeffler (W)
Finished
۱۸:۳۰
Ferencvarosi TC (W)
۳۹
۲۶
Fehervar KC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Gyori Audi ETO KC (W)
۴۱
۲۲
Vasas SC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Vaci NKSE (W)
۲۴
۳۰
Mosonmagyarovari KC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Kisvarda (W)
۱۸
۲۳
Dunaujvarosi Kohasz KA (W)
Finished
۱۹:۳۰
Kozarmisleny SE (W)
۲۵
۲۸
Békéscsabai ENK (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Serie A2 Women
Laugen (W)
۲۷
۳۳
ASD Aretusa (W)
Finished
۱۶:۳۰
Chiaravalle (W)
۳۰
۱۸
Schenna (W)
Finished
۱۸:۳۰
Ariosto Ferrara (W)
۳۵
۲۰
Leno (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Portugal 3a Divisao
CA Baltar
۲۵
۳۵
Beca
Finished
۰۰:۰۰
CDC Santana B
۲۷
۳۴
AD Afifense
Finished
۰۰:۰۰
CSS Pinhal Frades
۴۰
۲۶
CC Loule
Finished
۱۸:۳۰
Belenenses B
۲۰
۲۸
UJ Alverca
Finished
۲۱:۳۰
ABV Almocageme
-
-
GC Odivelas
inprogress
۲۳:۰۰
  Japan JHL Women
La Tida (W)
۲۶
۲۳
Kagawa Bank (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sony Semiconductor Manufacturing (W)
۲۰
۲۱
Omron (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Saudi Arabia U19 League
Al Ahli U19
۲۷
۲۱
Al-Tarajee U19
Finished
۱۳:۳۰
  Romania Cupa Romaniei
HC Minaur Baia Mare
۲۴
۲۹
HC Dobrogea Sud Constanta
Finished
۱۵:۳۰
Dinamo Bucuresti
۳۸
۳۰
CSM Bucuresti
Finished
۱۸:۰۰
  Algeria National 1 Women
IC Ouargla (W)
۲۰
۲۲
NR Hussein Dey (W)
Finished
۱۵:۳۰
AU Annaba (W)
۲۳
۲۳
HHB Saida (W)
Finished
۱۵:۳۰
JSA Setif (W)
۲۱
۱۷
El Oued (W)
Finished
۱۷:۳۰
CHT Oran (W)
۳۵
۴۷
FS Constantine (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Poland Superliga
SPR Chrobry Glogow
۲۱
۲۸
KS NMC Powen Gornik Zabrze
Finished
۱۶:۳۰
Wybrzeze Gdansk
۳۸
۳۰
KPR RC Legionowo
Finished
۱۹:۳۰
  Poland 1. Liga
KPR Gryfino
۳۹
۴۰
Tytani Wejherowo
Finished
۱۷:۳۰
  Europe MOL Liga Women
DHC Slavia Praha (W)
۲۶
۲۱
Casta Sokol Pisek (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Russia Super League Women
Kuban Krasnodar (W)
۳۶
۲۶
HC Lada Togliatti (W)
Finished
۱۷:۳۰
Rostov-Don (W)
۲۶
۲۸
CSKA Moscow (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal 1a Divisao - Qualifying Round
Aguas Santas
۳۰
۳۷
Maritimo Madeira Andebol SAD
Finished
۱۷:۳۰
Povoa Andebol/Bodegao
۳۰
۳۲
Os Belenenses
Finished
۲۰:۳۰
  Estonia Esiliiga
Coop Polva
-
-
Kehra/Primend
Finished
۱۷:۳۰
  Serbia Superliga
RK Vranje 1957
۳۰
۲۸
RK Dubocica
Finished
۱۸:۳۰
Jugovic Kac
۳۶
۳۶
Radnicki Kragujevac
Finished
۱۸:۳۰
RK Ub
۲۹
۳۸
Crvena Zvezda Beograd
Finished
۱۸:۳۰
RK Partizan Si&Si Belgrad
۳۱
۲۱
Dinamo Pancevo
Finished
۲۱:۰۰
  Slovakia Extraliga
Tatran Presov
۳۰
۱۹
MSK Povazska Bystrica
Finished
۱۸:۳۰
Zahoraci Stupava/Malacky
۳۴
۳۲
HC Thp Topvar Topolcany
Finished
۱۹:۳۰
SKP Bratislava
۲۰
۲۱
TJ Start Nove Zamky
Finished
۲۱:۰۰
  Greece A1 Women
O.F.N. Ionias (W)
۲۳
۱۸
PAOK Thessaloniki (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Women
Rocasa Gran Canaria (W)
۲۶
۲۰
Elda Prestigio (W)
Finished
۲۱:۰۰
Oviedo BM (W)
۲۵
۲۴
BM La Calzada (W)
Finished
۲۱:۳۰
Adesal Cordoba (W)
-
-
Lanzarote Zonzamas (W)
inprogress
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید