0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy Serie A
Torino FC
۲
۰
AC Milan
inprogress
۲۲:۱۵
Lecce
۰
۲
Atalanta Bergamo
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Bundesliga
Bayer 04 Leverkusen
۲
۱
FC Augsburg
Finished
۱۷:۰۰
TSG 1899 Hoffenheim
۴
۲
FC Bayern Munich
Finished
۱۷:۰۰
Borussia Dortmund
۴
۰
SV Darmstadt 98
Finished
۱۷:۰۰
Eintracht Frankfurt
۲
۲
RB Leipzig
Finished
۱۷:۰۰
SV Werder Bremen
۴
۱
VfL Bochum
Finished
۱۷:۰۰
VfL Wolfsburg
۱
۳
1. FSV Mainz 05
Finished
۱۷:۰۰
1. FC Union Berlin
۲
۱
SC Freiburg
Finished
۱۷:۰۰
FC Heidenheim 1846
۴
۱
1. FC Koln
Finished
۱۷:۰۰
VfB Stuttgart
۴
۰
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۷:۰۰
  Portugal Primeira Liga
SC Braga
۰
۰
FC Porto
inprogress
۲۳:۰۰
Moreirense
۲
۱
Estoril Praia
Finished
۲۰:۳۰
Estrela Amadora
۱
۰
Gil Vicente
Finished
۱۸:۰۰
Farense
۱
۳
Portimonense
Finished
۱۸:۰۰
FC Arouca
۱
۳
Vitoria Guimaraes
Finished
۱۸:۰۰
Sporting Clube de Portugal
۳
۰
Chaves
Finished
۲۰:۳۰
Boavista FC
۲
۲
Futebol Clube Vizela
Finished
۱۸:۰۰
  Saudi Arabia Profesional League
Al Ahli Jeddah
۳
۰
Abha
inprogress
۲۱:۳۰
Al Taawon Buraidah
۱
۰
Al Shabab Riyadh
Finished
۱۹:۵۰
Al Hazm
۱
۱
Al Riyadh
Finished
۱۹:۵۰
  Spain La Liga
Alaves
۱
۰
Getafe
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia A-League
Central Coast Mariners
۰
۰
Sydney FC
Finished
۱۳:۱۵
Wellington Phoenix FC
۱
۲
Melbourne Victory
Finished
۱۰:۰۰
  Belgium First Division A - Conference Group
Standard Liege
۱
۱
KAA Gent
inprogress
۲۲:۱۵
KVC Westerlo
۰
۲
KV Mechelen
Finished
۱۹:۴۵
  Brazil Serie B
CRB Clube de Regatas Brasil
۱
۰
Vila Nova GO
Finished
۰۱:۳۰
Novorizontino SP
۰
۰
Coritiba FBC
Finished
۰۴:۰۰
  Bulgaria A PFG
PFC CSKA Sofia
۲
۲
Levski Krumovgrad
Finished
۱۸:۱۵
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۱
۲
PFC Levski Sofia
Finished
۲۰:۴۵
  Russia Premier League
FK Dinamo Moscow
۴
۱
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۴:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۲
۰
FK Fakel Voronezh
Finished
۱۷:۰۰
PFK Sochi
۲
۳
FK Krasnodar
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey Super Lig
Ankaragucu
۰
۰
Pendikspor
Finished
۱۹:۳۰
Caykur Rizespor
۰
۰
Kasimpasa SK
Finished
۱۹:۳۰
Samsunspor
۱
۱
Alanyaspor
Finished
۱۹:۳۰
Istanbul Basaksehir FK
۰
۱
Trabzonspor
Finished
۱۹:۳۰
Kayserispor
۲
۲
Konyaspor
Finished
۱۹:۳۰
Besiktas JK
۲
۲
Hatayspor
Finished
۱۹:۳۰
Gazisehir Gaziantep FK
۳
۱
Fatih Karagumruk
Finished
۱۹:۳۰
  Africa CAF Champions League
Esperance Tunis
۰
۰
Al Ahly Cairo
inprogress
۲۲:۳۰
  Peru Liga 1 - Apertura
Sporting Cristal Lima
-
-
Union Comercio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie - Playoff
ADO Den Haag
۲
۰
De Graafschap
inprogress
۲۱:۳۰
FC Dordrecht
۰
۱
FC Emmen
Finished
۱۸:۰۰
  Spain LaLiga 2
Tenerife
۰
۰
SD Amorebieta
inprogress
۲۲:۳۰
Eldense
۰
۰
Levante
inprogress
۲۲:۳۰
Leganes
۲
۱
Real Sporting de Gijon
Finished
۱۷:۴۵
FC Andorra
۱
۰
Burgos CF
Finished
۱۵:۳۰
SD Huesca
۰
۳
Racing Santander
Finished
۱۷:۴۵
  El Salvador Reserves League
Alianza San Salvador Reserves
۱
۰
CD Aguila Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Slovakia Super Liga
SK Slovan Bratislava
۵
۱
MFK Ruzomberok
Finished
۱۸:۳۰
FC Spartak Trnava
۵
۰
Podbrezova
Finished
۱۸:۳۰
FC Vion Zlate Moravce
۲
۲
FK AS Trencin
Finished
۱۸:۳۰
FC Dukla Banska Bystrica
۲
۲
MFK Skalica
Finished
۱۸:۳۰
FC Kosice
۲
۰
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۱۸:۳۰
MSK Zilina
۲
۳
DAC Dunajska
Finished
۱۸:۳۰
  Japan J League
Avispa Fukuoka
۰
۳
Cerezo Osaka
Finished
۱۰:۳۰
Sagan Tosu
۰
۲
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۳:۳۰
  Scotland Premiership
Dundee FC
۱
۱
Kilmarnock
Finished
۱۵:۰۰
Celtic FC
۳
۲
Saint Mirren FC
Finished
۱۵:۰۰
Hearts Of Midlothian FC
۳
۳
Glasgow Rangers FC
Finished
۱۵:۰۰
  England Super League Women
Arsenal (W)
۵
۰
Brighton & Hove Albion (W)
Finished
۱۷:۳۰
Aston Villa (W)
۱
۲
Manchester City (W)
Finished
۱۷:۳۰
Manchester United (W)
۰
۶
Chelsea (W)
Finished
۱۷:۳۰
Leicester (W)
۰
۴
Liverpool (W)
Finished
۱۷:۳۰
Bristol City (W)
۰
۴
Everton (W)
Finished
۱۷:۳۰
Tottenham (W)
۳
۱
West Ham United (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic 1. Liga - Championship Round
FK Mlada Boleslav
۰
۵
AC Sparta Praha
Finished
۱۸:۳۰
FC Slovacko
۱
۲
SK Slavia Praha
Finished
۱۸:۳۰
FC Viktoria Plzen
۱
۱
FC Banik Ostrava
Finished
۱۸:۳۰
  Japan J2 League
Yokohama FC
۲
۰
Shimizu S-pulse
Finished
۰۸:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۰
۱
Iwaki SC
Finished
۰۸:۳۰
Tokushima Vortis
۱
۲
Roasso Kumamoto
Finished
۰۸:۳۰
Montedio Yamagata
۰
۲
Blaublitz Akita
Finished
۰۸:۳۰
Kagoshima United
۰
۳
V-Varen Nagasaki
Finished
۰۹:۳۰
Mito HollyHock
۱
۱
Oita Trinita
Finished
۰۸:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۷
۱
Ehime FC
Finished
۰۸:۳۰
  Paraguay Championship Women
Club Guarani (W)
۲
۲
Sol de America (W)
Finished
۰۰:۴۵
Sportivo Luqueno (W)
۱
۱۳
Libertad Limpeno (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Israel Ligat Ha'AL
Hapoel Bnei Sakhnin
۱
۲
Maccabi Haifa FC
Finished
۲۱:۰۰
Maccabi Tel-Aviv
۳
۰
Hapoel Beer-Sheva
Finished
۲۱:۰۰
Maccabi Bnei Raina
۰
۱
Hapoel Haifa
Finished
۲۱:۰۰
FC Ashdod
۳
۱
Hapoel Katamon Jerusalem
Finished
۱۸:۳۰
Hapoel Hadera
۰
۱
Hapoel Tel-Aviv
Finished
۱۸:۳۰
  United States MLS
Nashville SC
۱
۱
Atlanta United
inprogress
۲۱:۱۵
  Romania Liga I Championship Group
Universitatea Craiova
۲
۲
Sepsi Sfantu Gheorghe
inprogress
۲۱:۳۰
CFR 1907 Cluj
۴
۱
FC Farul Constanta
inprogress
۲۱:۳۰
  Croatia HNL
NK Rudes Zagreb
۳
۳
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۸:۳۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
۲
۳
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۲۰:۴۰
  Italy Serie B
Catanzaro
۱
۱
Brescia
inprogress
۲۲:۰۰
  China Super League
Qingdao West Coast FC
۳
۵
Shanghai Port FC
Finished
۱۵:۰۵
  Republic of Korea K-League 1
Daejeon Citizen
۰
۱
Incheon United FC
Finished
۱۱:۰۰
Gimcheon Sangmu FC
۱
۰
Jeju United
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Serie D
Portuguesa RJ
-
-
Itabuna BA
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Nova Iguacu FC
۱
۰
Audax Rio RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Manauara EC AM
۰
۰
Princesa Solimoes
inprogress
۲۲:۳۰
Sergipe SE
۰
۰
Petrolina SFC
inprogress
۲۲:۳۰
FC Atletico Cearense
۰
۰
Maracana EC
inprogress
۲۲:۳۰
Juazeirense
۰
۱
CS Esportiva AL
inprogress
۲۲:۳۰
Ipora EC
۲
۱
Capital FC TO
inprogress
۲۱:۳۰
Maranhao MA
۰
۰
Aguia de Maraba
inprogress
۲۲:۳۰
CA Patrocinense
۰
۰
Maringa PR
inprogress
۲۲:۳۰
Santa Cruz de Natal
۲
۰
Sousa EC
inprogress
۲۱:۳۰
Santo Andre
۱
۱
EC Agua Santa SP
inprogress
۲۱:۳۰
Porto Velho EC
۰
۰
Manaus FC
inprogress
۲۳:۰۰
  Indonesia Liga 1
Persib Bandung
۳
۰
Bali United Pusam
Finished
۱۵:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Piast Gliwice
۱
۰
Jagiellonia Bialystok SSA
inprogress
۲۱:۳۰
Slask Wroclaw
۲
۰
Radomiak Radom
Finished
۱۹:۰۰
SSA Korona Kolporter Kielce
۲
۰
KS Ruch Chorzow
Finished
۱۶:۳۰
  United States USL League Two
Charlotte Eagles
۴
۰
Tobacco Road
Finished
۰۲:۳۰
Northern Virginia FC
۱
۰
Patuxent Football Athletics
inprogress
۲۲:۳۰
Kalamazoo FC
۱
۰
Lansing City
Finished
۰۲:۳۰
Kings Hammer
-
-
Cleveland Force SC
inprogress
۲۱:۳۰
Midwest United
۰
۰
Ann Arbor
inprogress
۲۲:۳۰
Brooke House FC
۰
۰
Nona FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sportivo Ameliano
۰
۲
Sportivo Trinidense
Finished
۰۱:۰۰
Nacional Asuncion
۳
۱
2 de Mayo
Finished
۰۳:۳۰
Olimpia Asuncion
۰
۱
Guarani Asuncion
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia NPL Victoria
Hume City
۰
۰
Dandenong Thunder SC
Finished
۱۲:۳۰
Manningham United Blues
۱
۴
Oakleigh Cannons
Finished
۰۸:۳۰
St Albans Saints
۳
۵
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۱۰:۳۰
  Vietnam V-League
Binh Dinh
۱
۱
Hai Phong
Finished
۱۴:۳۰
Song Lam Nghe An
۲
۱
Sanna Khanh Hoa
Finished
۱۳:۳۰
The Cong Viettel FC
۲
۱
Nam Dinh
Finished
۱۵:۴۵
  Azerbaijan Premier League
Kapaz
۰
۱
FK Zira
Finished
۱۶:۳۰
Sabah
۲
۰
FK Sumgayit
Finished
۱۶:۳۰
Sabayil FK
۰
۳
PFC Neftchi Baku
Finished
۱۶:۳۰
  New Zealand Central Premier League
North Wellington AFC
۲
۳
Napier City Rovers
Finished
۰۵:۳۰
Petone
۱
۵
Wellington Olympic
Finished
۰۶:۰۰
Miramar Rangers
۴
۳
Waterside Karori
Finished
۰۶:۰۰
Island Bay United
۴
۳
Stop Out Sports Club
Finished
۰۶:۳۰
Western Suburbs
۲
۱
Wellington Phoenix Reservers
Finished
۰۵:۳۰
  Canada Premier League
Pacific FC
۰
۱
Atletico Ottawa
Finished
۰۵:۳۰
Forge FC
-
-
Vancouver Langley FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Ansan Greeners
۰
۰
Cheongju City FC
Finished
۱۱:۰۰
Suwon Samsung Bluewings
۰
۱
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
Seoul E-Land FC
۱
۲
Jeonnam Dragons
Finished
۱۳:۳۰
  Cyprus Cyprus Cup
Omonia FC Nicosia
۰
۳
Pafos FC
Finished
۲۰:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Lambton Jaffas FC Reserves
۱
۴
Lake Macquarie City Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Adamstown Rosebud Reserves
۰
۱
Broadmeadow Magic FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Valentine Phoenix Reserves
۳
۱
Maitland FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
Radnik Bijeljina
۴
۰
Velez Nevesinje
Finished
۱۸:۳۰
Gradina Srebrenik
۳
۲
NK Mladost Doboj Kakanj
Finished
۱۸:۳۰
FK Zeljeznicar Banjaluka
۲
۰
FK Romanija Pale
Finished
۱۸:۳۰
FK Rudar Kakanj
۱
۰
Stupcanica Olovo
Finished
۱۸:۳۰
FK Sloboda Tuzla
۰
۰
NK Celik Zenica
Finished
۱۸:۳۰
FK Leotar Trebinj
۱
۰
FK Drina Zvornik
Finished
۱۸:۳۰
Omarska
۰
۲
FK Slavija Sarajevo
Finished
۱۸:۳۰
FK Zvijezda Gradacac
۲
۱
Radnik Hadzici
Finished
۱۸:۳۰
FK Laktasi
۲
۱
FK Borac Kozarska Dubica
Finished
۱۸:۳۰
NK Jedinstvo Bihac
۰
۰
FK Gornji Rahic
Finished
۱۸:۳۰
Vis Simm-Bau
۰
۴
HNK Tomislav
Finished
۱۸:۳۰
Sutjeska Foca
۲
۰
Rudar Prijedor
Finished
۱۸:۳۰
Sloboda Mrkonjic Grad
-
-
FK Ljubic Prnjavor
Finished
۱۸:۳۰
Buducnost Banovici
۱
۰
FK Gorazde
Finished
۱۸:۳۰
Famos Vojkovici
۱
۱
FK Modrica
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie C
Vicenza
۰
۰
Taranto Sport
inprogress
۲۲:۳۰
Casertana
۰
۱
Juventus U23
inprogress
۲۲:۰۰
Catania Calcio
۰
۰
Atalanta U23
inprogress
۲۲:۰۰
Benevento
۲
۱
Triestina Calcio
inprogress
۲۲:۰۰
Carrarese
۱
۱
AC Perugia
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Santos FC (W)
۱
۳
Cruzeiro (W)
Finished
۰۱:۳۰
Corinthians Paulista (W)
۱
۰
Real Brasilia FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Universidad Cesar Vallejo (W)
۰
۰
Academia Deportiva Cantolao (W)
Finished
۰۰:۰۰
FBC Melgar (W)
۱
۰
Sporting Cristal (W)
Finished
۱۹:۰۰
Alianza Lima (W)
۴
۰
Defensores Del Ilucan (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
Veertien Mie (W)
۱
۱
JFA Academy (W)
Finished
۰۵:۳۰
Diosa Izumo (W)
۰
۰
Okayama Yunogo Belle (W)
Finished
۰۷:۳۰
SEISA OSA Rheia FC (W)
۱
۱
FC Yamato Sylphid (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Hong Kong Premier League
Southern District Rsa
۰
۳
Kitchee
Finished
۱۰:۳۰
Resources Capital FC
۱
۱
Wofoo Tai Po
Finished
۱۰:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil
Atletico Madrid U19
۲
۱
Levante U19
Finished
۲۰:۳۰
RCD Mallorca U19
۲
۰
Athletic Club Bilbao U19
Finished
۱۳:۳۰
Real Betis Balompie U19
۲
۰
Las Palmas U19
Finished
۱۳:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Coastal Spirit
۲
۱
Dunedin City Royals
Finished
۰۳:۳۰
Cashmere Technical
۳
۰
Nomads United
Finished
۰۶:۱۵
Selwyn United
۱
۵
Christchurch United
Finished
۰۶:۳۰
FC Twenty 11
۱
۵
Canterbury United
Finished
۰۶:۱۵
  New Zealand Northern Premier League
Tauranga City United
۱
۰
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۶:۳۰
Auckland United FC
۲
۲
Manurewa AFC
Finished
۰۶:۳۰
Melville United
۱
۰
Bay Olympic
Finished
۰۸:۳۰
Western Springs AFC
۱
۱
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۰۰
West Coast Rangers
۲
۲
East Coast Bays
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Bentleigh Greens SC (W)
۰
۱
Essendon Royals (W)
Finished
۰۹:۳۰
Calder Utd SC (W)
۲
۳
Alamein FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۰
۴
Heidelberg United (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Taiwan Mulan League Women
Kaohsiung Attackers FC (W)
۰
۰
Taoyuan Mars FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Hualian (W)
۱
۵
New Taipei Hang Yuen (W)
Finished
۱۳:۳۰
Taichung Blue Whale (W)
۳
۲
Taipei Bravo (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Bangladesh Premier League
Bashundhara Kings
۲
۲
Bangladesh Police Club
Finished
۱۵:۱۵
Fortis Limited
۰
۰
Sheikh Jamal
Finished
۱۳:۳۰
  Singapore Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
۱
۰
Hougang United FC
Finished
۱۳:۳۰
Lion City Sailors FC
۳
۱
Young Lions
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Palmeiras U20
۸
۰
Flamengo SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Bragantino U20
۰
۱
Guarani SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Santos FC U20
۲
۰
Jabaquara SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
CA Bandeirante SP U20
۲
۲
Comercial SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sertaozinho U20
۲
۱
AA Francana U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Inter Milan U19
۲
۰
Atalanta U19
Finished
۱۴:۳۰
Empoli U19
۰
۰
Lazio U19
Finished
۱۴:۳۰
Frosinone U19
۰
۰
Juventus U19
Finished
۱۲:۳۰
Roma U19
۴
۱
Bologna U19
Finished
۱۴:۳۰
  United States NWSL
Houston Dash (W)
۰
۲
Portland Thorns (W)
Finished
۰۳:۳۰
North Carolina (W)
۱
۰
Utah Royals (W)
Finished
۰۳:۳۰
Bay FC (W)
۲
۱
San Diego Wave (W)
Finished
۰۶:۰۰
  Czech Republic 1. Liga U19
FC Slovan Liberec U19
۲
۲
Slavia Prague U19
Finished
۱۱:۳۰
Mlada Boleslav U19
۱
۱
Frydek-Mistek U19
Finished
۱۱:۳۰
Ceske Budejovice U19
۱
۳
Viktoria Plzen U19
Finished
۱۱:۴۵
FC Pardubice U19
۱
۰
Sigma Olomouc U19
Finished
۱۲:۳۰
Fastav Zlin U19
۲
۲
FC Slovacko U19
Finished
۱۲:۳۰
Dukla Praha U19
۴
۰
Banik Ostrava U19
Finished
۱۲:۳۰
Vysocina Jihlava U19
۳
۰
Karvina U19
Finished
۱۴:۳۰
Zbrojovka Brno U19
۱
۲
Sparta Prague U19
Finished
۱۵:۰۰
  Republic of Korea K3 League
Paju Citizen FC
۱
۱
Yangpyeong FC
Finished
۰۹:۳۰
Changwon City
۲
۲
Siheung Citizen
Finished
۰۹:۳۰
Hwaseong FC
۱
۰
Ulsan Citizen
Finished
۰۹:۳۰
Busan Transport Corp
۲
۱
Pocheon Citizens FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Adamstown Rosebud FC
۲
۸
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۰۰
Valentine Phoenix
۲
۴
Maitland
Finished
۱۰:۳۰
Lambton Jaffas FC
۴
۰
Lake Macquarie City FC
Finished
۰۸:۰۰
  Ecuador Serie A
Libertad FC
۰
۱
El Nacional Quito
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Cuenca
۵
۲
Imbabura SC
Finished
۰۳:۳۰
  Slovenia Prva liga
Radomlje
۱
۱
NK Celje
Finished
۱۶:۳۰
NS Mura
۱
۲
NK Rogaska
Finished
۱۶:۳۰
Aluminij
۱
۳
NK Domzale
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Copa de la Reina
FC Barcelona (W)
۸
۰
Real Sociedad (W)
Finished
۲۰:۳۰
  France National
Martigues
۱
۰
Olympique Nimes
Finished
۱۹:۳۰
LB Chateauroux
۱
۲
Cholet
Finished
۱۹:۳۰
FC Sochaux
۱
۱
Versailles 78
Finished
۱۹:۳۰
Red Star 93 Saint Ouen
۴
۲
SAS Epinal
Finished
۱۹:۳۰
Le Mans FC
۲
۱
US Marignane
Finished
۱۹:۳۰
Avranches
۱
۳
Chamois Niortais FC
Finished
۱۹:۳۰
FC Rouen 1899
۰
۵
Dijon FCO
Finished
۱۹:۳۰
FC Villefranche Beaujolais
۲
۱
AS Nancy Lorraine
Finished
۱۹:۳۰
GOAL FC
۱
۱
Orleans US 45
Finished
۱۹:۳۰
  Tunisia Tunisia Cup
Ahly Sfaxien
۰
۱
Etoile Sportive Sahel
Finished
۱۷:۰۰
  United States National Premier Soccer League
Milwaukee Torrent
۲
۲
Des Moines United FC
Finished
۰۳:۳۰
  Germany 3.Liga
SV 1916 Sandhausen
۱
۱
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۵:۰۰
SSV Ulm
۴
۲
SC Verl 1924
Finished
۱۵:۰۰
VfB Lubeck
۳
۳
SC Rot-Weiss Essen
Finished
۱۵:۰۰
FC Erzgebirge Aue
۲
۰
SV Waldhof 07 Mannheim
Finished
۱۵:۰۰
SC Preussen Munster
۲
۰
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۵:۰۰
SSV Jahn Regensburg
۰
۱
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۵:۰۰
1.FC Dynamo Dresden
۴
۰
MSV Duisburg
Finished
۱۵:۰۰
TSV 1860 Munchen
۰
۲
Arminia Bielefeld
Finished
۱۵:۰۰
SC Freiburg II
۱
۰
Viktoria Koln 1904
Finished
۱۵:۰۰
Hallescher FC
۱
۱
BV Borussia 09 Dortmund II
Finished
۱۵:۰۰
  Australia South Australia State League 1
Adelaide Vipers
۴
۲
West Torrens Birkalla
Finished
۰۹:۳۰
Adelaide Blue Eagles
۱
۳
Cumberland United
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Victory
۱
۲
West Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Sturt Lions
۳
۲
Adelaide Cobras
Finished
۰۹:۰۰
Playford Patriots
۴
۰
Western Strikers SC
Finished
۰۹:۰۰
Fulham United FC
۰
۲
Salisbury United
Finished
۰۹:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
Magic United TFA
۰
۰
Maroochydore Swans FC
Cancelled
۰۹:۳۰
Samford Rangers FC
۷
۲
Bayside United
Finished
۱۰:۳۰
North Lakes United
۷
۳
Souths United
Finished
۱۱:۳۰
Taringa Rovers
۴
۴
Ipswich Knights
Finished
۱۱:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Metro Stars Reserves
۴
۲
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Para Hills Knights Reserves
۲
۲
South Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Croydon Kings Reserves
۰
۱
White City Reserves
Finished
۱۰:۴۵
Adelaide Olympic FC Reserves
۳
۴
Adelaide City Reserves
Finished
۰۹:۴۵
Modbury Jets Reserves
۴
۳
Campbelltown Reserves
Finished
۰۶:۴۵
  Colombia Primera B
Deportes Quindio
۱
۱
Llaneros FC
Finished
۰۴:۳۵
Union Magdalena Santa Marta
۲
۰
Cucuta Deportivo
Finished
۰۲:۳۰
  Uruguay Segunda Division
La Luz
۰
۱
Montevideo City Torque
Finished
۰۱:۳۰
CSyD Cooper
۰
۰
Club Oriental
inprogress
۲۲:۳۰
CA Rentistas
۰
۱
Cerrito CS
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal Liga Segunda
Feirense
۱
۱
Vilaverdense FC
Finished
۱۳:۳۰
  Ireland First Division
Longford Town
۰
۰
Athlone Town FC
inprogress
۲۲:۰۰
  Uruguay Primera Division
Club Atletico River Plate
۰
۲
Rampla Juniors
inprogress
۲۱:۳۰
Centro Atletico Fenix
۱
۰
CA Progreso Montevideo
Finished
۱۹:۰۰
  Moldova Divizia Nationala
FC Milsami Orhei
۱
۱
Dacia Buiucani
Finished
۲۰:۳۰
FC Sheriff Tiraspol
۲
۱
CSF Balti
Finished
۲۰:۳۰
CS Petrocub
۴
۱
FC Zimbru Chisinau
Finished
۲۰:۳۰
  France National 2, Group D
US Creteil
۱
۳
Wasquehal
Finished
۱۹:۳۰
93 Bobigny-Bagnolet-Gagny
۱
۰
Feignies Aulnoye
Finished
۱۹:۳۰
Colmar
۱
۰
Auxerre II
Finished
۱۹:۳۰
Racing Besancon
۱
۱
ASC Biesheim
Finished
۱۹:۳۰
Furiani Agliani
۰
۱
Fleury Merogis
Finished
۱۹:۳۰
  Hungary NB I
Paksi FC
۲
۱
Kisvarda FC
Finished
۱۹:۱۵
Puskas FC Academy
۴
۱
Debreceni VSC
Finished
۱۹:۱۵
MOL Fehervar FC
۰
۰
Diosgyor VTK
Finished
۱۹:۱۵
  Denmark 1st Division
AC Horsens
۱
۱
B93 Kopenhagen
Finished
۱۸:۳۰
  Scotland League Two
Stranraer
۳
۱
East Kilbride
Finished
۱۷:۳۰
  Thailand Thai League 1
Uthai Thani FC
۰
۲
Buriram United FC
Finished
۱۵:۳۰
Muang Thong United
۶
۰
Chonburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Prachuap FC
۱
۰
Chiangrai United FC
Finished
۱۴:۳۰
Trat FC
۲
۲
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۵:۰۰
  United States USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC
۳
۱
Rhode Island
Finished
۰۴:۳۰
El Paso Locomotive FC
۱
۲
Memphis 901 FC
Finished
۰۴:۳۰
  China FA Cup
Langfang City of Glory
۲
۱
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۱:۰۰
Guangdong GZ-Power
۰
۱
Wuxi Wugou
Finished
۱۲:۳۰
Shaanxi Union FC
۲
۱
Guangzhou FC
Finished
۱۲:۳۰
Hunan Xiangtao
۰
۳
Shijiazhuang Gongfu FC
Finished
۱۳:۰۰
Shenzhen Donson
۰
۱
Nanjing Fengfan
Finished
۱۱:۰۰
  Australia NPL New South Wales
NWS Spirit FC
۰
۲
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۱:۰۰
Manly United FC
۲
۱
Wollongong Wolves FC
Finished
۱۲:۴۵
Western Sydney Wanderers NPL
۲
۵
Marconi Stallions
Finished
۱۲:۳۰
Hills United FC
۰
۲
Blacktown City FC
Finished
۱۲:۳۰
St. George Saints
۳
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۲:۳۰
St George City FA
۲
۱
Sydney United
Finished
۱۲:۴۵
  Australia NPL South Australia
North Eastern Metro Stars
۲
۲
Adelaide Comets
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide United U21
۰
۲
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Olympic
۱
۶
Adelaide City
Finished
۱۲:۰۰
Croydon Kings
۲
۳
White City Beograd
Finished
۱۳:۰۰
  China Super League Women
Changchun Dazhong (W)
۳
۳
Guangdong Meizhou Hakka (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Japan Nadeshiko League Women
NGU Nagoya FC (W)
۰
۰
Orca Kamogawa FC (W)
Finished
۱۰:۰۰
Ehime FC (W)
۰
۱
FC Seagulls Yokohama (W)
Finished
۰۷:۳۰
Setagaya Sfida (W)
۴
۰
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Sturt Lions Reserves
۲
۰
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Fulham United Reserves
۶
۲
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Victory Reserves
۳
۲
West Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Playford City Patriots Reserves
۳
۴
Western Strikers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Blue Eagles Reserves
۰
۶
Cumberland United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Vipers Reserves
۰
۵
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۷:۱۵
  Australia Capital Territory U23
O'Connor Knights U23
۳
۳
Canberra Olympic U23
Finished
۰۵:۴۵
Cooma Tigers U23
۱
۱
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۶:۳۰
  Japan Regional League
Tokyo International Unversity FC
۰
۲
Tsukuba FC
Finished
۰۵:۳۰
  Panama Liga Prom
Panama City FC
۳
۱
Universidad de Panama
Finished
۰۴:۳۰
Sporting San Miguelito Reserves
۴
۰
Plaza Amador Reserves
Finished
۰۴:۳۰
Panama City FC
۳
۱
Aguilas UP
Finished
۰۴:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FC Atyrau
۱
۰
FC Astana
Finished
۱۵:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۱
۰
Zhenys
Finished
۱۹:۳۰
FK Aktobe
۰
۰
Ordabasy Shymkent
Finished
۱۷:۳۰
  Tanzania Tanzania Cup
Coastal Union
۰
۳
Azam FC
Finished
۱۶:۰۰
  Ukraine Premier League
Dynamo Kiev
۳
۱
Kryvbas Krivyi
Finished
۱۶:۰۰
  Sweden Damallsvenskan
AIK (W)
۱
۲
BK Hacken (W)
Finished
۱۶:۳۰
Vittsjo GIK (W)
۱
۲
IFK Norrkoping (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Ykkonen
KPV Kokkola
۱
۰
KuPS Akatemia
Finished
۱۶:۳۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
۴
۲
FC Vaajakoski
Finished
۱۵:۳۰
EPS
۲
۰
FC Jazz Pori
Finished
۱۶:۳۰
VIFK Vaasa
۰
۵
Klubi 04
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Independiente Rivadavia
۰
۰
Godoy Cruz
inprogress
۲۲:۰۰
  Spain Primera Federacion, Group 1
Rayo Majadahonda
۰
۰
Unionistas de Salamanca CF
Finished
۲۰:۳۰
CE Sabadell
۱
۰
Ponferradina
Finished
۲۰:۳۰
Real Union Club de Irun
۲
۱
CF Fuenlabrada
Finished
۲۰:۳۰
FC Barcelona B
۱
۲
Gimnastic de Tarragona
Finished
۲۰:۳۰
Real Sociedad B
۱
۱
Deportivo La Coruna
Finished
۱۸:۳۰
SD Logrones
۲
۱
Lugo
Finished
۲۰:۳۰
Sestao River Club
۱
۱
Sociedad Deportivo Tarazona
Finished
۲۰:۳۰
CD Teruel
۲
۳
Osasuna B
Finished
۲۰:۳۰
UE Cornella
۱
۲
Cultural Leonesa
Finished
۲۰:۳۰
CD Arenteiro
۱
۱
Celta de Vigo B
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
CA Ituzaingo
۰
۱
CA Claypole
Finished
۲۱:۰۰
Deportivo Muniz
۰
۱
CA Lugano
inprogress
۲۲:۰۰
Sportivo Barracas
۱
۰
Victoriano Arenas
inprogress
۲۲:۰۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Minaa
۰
۰
Al Quwa/Jawiya
Finished
۲۱:۰۰
Naft Maysan
۰
۱
Al Talaba FC
Finished
۱۶:۳۰
AL Zawraa SC
۱
۱
Zakho
Finished
۱۸:۴۵
Al-Najaf
۱
۰
Duhok
Finished
۱۸:۴۵
  Argentina Primera Nacional
Talleres Remedios Escalada
۰
۰
Club Atletico Guemes
inprogress
۲۲:۰۰
CA San Miguel
۰
۰
CD Maipu
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Regionalliga West
1. FC Koln II
۳
۲
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۳:۳۰
FC Wegberg-Beeck
۱
۲
FC Gutersloh 2000
Finished
۱۵:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
۱
۱
1. FC Duren
Finished
۱۵:۳۰
TSV Alemannia Aachen
۲
۰
SSVg Velbert
Finished
۱۵:۳۰
SV Rodinghausen
۱
۰
Fortuna Koln
Finished
۱۵:۳۰
SC Wiedenbruck
۱
۱
SV Lippstadt 08
Finished
۱۵:۳۰
SC Paderborn 07 II
۱
۱
SC Rot-Weiss Oberhausen
Finished
۱۵:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۳
۳
FC Bocholt 1900
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Copa Santa Fe
Sportivo Norte
۲
۴
CA Trinidad
inprogress
۲۲:۰۰
  Mexico Liga TDP
Tigres de Alica FC
۰
۱
H20 Purepechas FC
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Union Neumuenster
۴
۱
MTSV Hohenwestedt
Finished
۱۵:۳۰
TSB Flensburg
-
-
SC Weiche Flensburg 08 II
Finished
۱۵:۳۰
Eichede
۱
۱
VfR Neumunster
Finished
۱۵:۳۰
Inter Turkspor Kiel
۴
۲
TSV Bordesholm
Finished
۱۵:۳۰
Heider SV
۶
۰
Eckernforder SV
Finished
۱۵:۳۰
SV Preussen 09 Reinfeld
۵
۲
Oldenburger SV
Finished
۱۵:۳۰
Dornbreite
۱
۰
VfB Lubeck II
Finished
۱۵:۳۰
  Qatar Emir Cup
Al Duhail
۰
۱
Al Sadd
Finished
۱۹:۳۰
  Vietnam V-League 2
Da Nang
۳
۰
Tuan Tu Phu Tho
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Central Coast United
۳
۰
Prospect United FC
Finished
۰۸:۰۰
Canterbury Bankstown FC
۱
۱
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
Hakoah Sydney City East
۰
۴
Bulls FC Academy
Finished
۱۰:۰۰
Sydney University SFC
۲
۲
Fraser Park
Finished
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers FC
۰
۱
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۲:۳۰
SD Raiders FC
۳
۰
Northern Tigers
Finished
۱۲:۳۰
Macarthur Rams
۰
۲
Bankstown City Lions
Finished
۱۲:۳۰
Blacktown Spartans
۳
۲
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۳۰
South Coast Flame FC
۲
۱
Bankstown United FC
Finished
۱۳:۳۰
Western Rage FC
۰
۵
Camden Tigers SC
Finished
۱۲:۳۰
Dulwich Hill F.C.
۲
۴
UNSW FC
Finished
۱۲:۳۰
  Bhutan Premier League
Paro FC
۲
۲
Transport United FC
Finished
۱۳:۳۰
  Chile Segunda Division
CSD San Antonio Unido
۲
۱
Deportes Linares
Finished
۰۲:۳۰
Provincial Osorno
۰
۱
Melipilla
inprogress
۲۲:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Austin FC II
۳
۲
Sporting Kansas City II
Finished
۰۴:۳۰
New York City FC II
-
-
Toronto FC II
Finished
۰۳:۴۵
  United States USL League One
Central Valley Fuego
۰
۲
One Knoxville SC
Finished
۰۶:۰۰
Charlotte Independence
۱
۴
Union Omaha
Finished
۰۳:۰۰
Cv Fuego FC
-
-
One Knoxville SC
Finished
۰۶:۰۰
  United States NISA
Capo FC
۰
۲
Irvine Zeta FC
Finished
۰۶:۰۰
  Japan WE League Women
Albirex Niigata (W)
۰
۲
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۷:۳۰
NTV Beleza (W)
۲
۱
JEF United Ichihara Chiba (W)
Finished
۰۸:۳۰
Inac Kobe Leonessa (W)
۰
۲
Urawa Red Diamonds (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Monterrey (W)
۲
۰
Pachuca (W)
Finished
۰۴:۳۰
Club America (W)
۳
۱
Tigres U.A.N.L.(W)
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Queensland Lions U23
۳
۲
Gold Coast Knights U23
Finished
۱۰:۱۵
Brisbane City U23
۲
۳
Brisbane Olympic U23
Finished
۱۲:۴۵
Redlands United U23
۰
۵
Peninsula Power U23
Finished
۰۹:۱۵
  Netherlands U21 League
FC Dordrecht U21
۱
۹
Willem II Tilburg U21
Finished
۱۳:۰۰
Alphense Boys U21
۲
۱
Hollandia U21
Finished
۱۳:۰۰
Excelsior Maassluis U21
۵
۲
USV Hercules U21
Finished
۱۴:۰۰
ASV De Dijk U21
۲
۳
Be Quick 1887 U21
Finished
۱۳:۳۰
NEC Nijmegen U21
۱
۳
FC Twente/Heracles Academie U21
Finished
۱۶:۱۵
Roda JC U21
۲
۰
Vitesse U21
Finished
۱۶:۳۰
Go Ahead Eagles U21
۱
۴
Feyenoord U21
Finished
۱۵:۰۰
  Australia NPL Queensland
Redlands United
۰
۴
Peninsula Power
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane City
۰
۴
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۰:۳۰
Gold Coast United
۰
۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
Finished
۱۲:۰۰
Queensland Lions SC
۱
۱
Gold Coast Knights
Finished
۱۲:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
FK Prepere
۱
۲
TJ Sokol Zivanice
Finished
۱۲:۰۰
TJ Tatran Bohunice
۰
۴
Frydek Mistek
Finished
۱۱:۴۵
Motorlet Praha
۳
۰
FK Kraluv Dvur
Finished
۱۱:۴۵
TJ Jiskra Domazlice
۲
۱
Ceske Budejovice B
Finished
۱۸:۳۰
FC Slovan Rosice
۱
۱
FC Slovacko B
Finished
۱۱:۴۵
SC Znojmo
۰
۲
Banik Ostrava B
Finished
۱۲:۰۰
Slovan Velvary
۲
۰
FK Banik Most - Sous
Finished
۱۹:۳۰
1. FC Karlovy Vary
۱
۲
Povltavska FA
Finished
۱۹:۳۰
  Croatia U19 League
HNK Sibenik U19
۰
۰
HNK Hajduk Split U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Radnik Sesvete U19
۳
۴
Nk Rudes U19
Finished
۱۱:۳۰
NK Osijek U19
۳
۰
HNK Gorica U19
Finished
۱۳:۳۰
NK Mladost Zdralovi U19
۰
۱
NK Istra 1961 U19
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
Tallinna FC Ararat (W)
۳
۳
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۳:۰۰
Viimsi JK (W)
۲
۰
Polva FC Lootos (W)
Finished
۱۳:۰۰
JK Tallinna Kalev (W)
۲
۳
JK Tammeka Tartu (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Dianella White Eagles Reserves
۱
۰
Subiaco Reserves
Finished
۱۰:۳۰
Joondalup United Reserves
۲
۱
Cockburn City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Kingsley Westside Reserves
۲
۱
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Rockingham City FC Reserves
۰
۲
UWA-Nedlands FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۲
۵
Sorrento FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Gosnells City Reserves
۱
۱
Murdoch University Melville FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  England League One
Bolton Wanderers
۰
۲
Oxford United
Finished
۱۸:۴۵
  Austria Bundesliga
SC Rheindorf Altach
۲
۲
SC Austria Lustenau
Finished
۱۸:۳۰
FC Blau-Weiss Linz
۱
۲
FK Austria Wien
Finished
۱۸:۳۰
Wolfsberger Athletik Club
۳
۱
WSG Wattens Swarovski Tirol
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF
San Sebastian De Los Reyes
۱
۰
SD Rayo Cantabria
Finished
۱۸:۳۰
Barakaldo
۱
۰
CD Atletico Paso
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Enkopings SK FK
۸
۰
Dalkurd FF
Finished
۱۸:۳۰
Skiljebo SK
۰
۲
Hudiksvalls Forenade
Finished
۱۵:۳۰
FC Gute
۲
۰
Sandvikens AIK FK
Finished
۱۴:۳۰
IK Franke
۰
۲
Falu FK
Finished
۱۷:۳۰
Arlanda
۳
۰
FC Jarfalla
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
1. FC Pforzheim 1896
۲
۲
TSV Essingen
Finished
۱۷:۰۰
SV Oberachern
۰
۲
FC 1908 Villingen
Finished
۱۷:۰۰
FSV 08 Bissingen
۳
۰
FC Holzhausen
Finished
۱۷:۰۰
SG Sonnenhof Grossaspach
۲
۰
FC Normannia Gmund
Finished
۱۷:۰۰
FSV Hollenbach
۲
۱
TSG Backnang
Finished
۱۷:۰۰
Denzlingen
۳
۲
FV Ravensburg
Finished
۱۷:۰۰
VfR Mannheim
۴
۰
Offenburger FV
Finished
۱۷:۰۰
ATSV Mutschelbach
۲
۰
Goeppinger SV
Finished
۱۷:۰۰
FC Nottingen
۳
۱
SSV Reutlingen 05
Finished
۱۷:۰۰
  Serbia Super Liga
Zeleznicar Pancevo
۳
۱
FK Novi Pazar
Finished
۱۷:۳۰
FK Radnicki Nis
۱
۲
FK Javor Ivanjica
Finished
۱۷:۳۰
IMT Novi Belgrade
۲
۱
FK Vozdovac
Finished
۱۷:۳۰
FK Radnik Surdulica
۰
۰
Spartak Subotica
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
JPS
۰
۱
Jakobstads Bollklubb
Finished
۱۷:۳۰
OTP
۰
۱
Narpes Kraft
Finished
۱۸:۳۰
  Malaysia Super League
Selangor FC
۱
۰
Kedah
Finished
۱۵:۴۵
Johor Darul Takzim FC
۳
۱
Negeri Sembilan
Finished
۱۳:۰۰
Perak
۲
۳
Polis Di-Raja Malaysia (PDRM)
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
Myllykosken Pallo -47
۲
۳
FC Kiffen
Finished
۱۵:۳۰
Atlantis H II
۴
۲
Pepo Lappeenranta
Finished
۱۷:۳۰
Lahden Reipas
۱
۱
GrIFK Grankulla
Finished
۱۹:۰۰
  Switzerland Super League
Grasshopper Club Zurich
۰
۱
FC Basel
Finished
۱۹:۳۰
Yverdon-Sports
۳
۱
FC Luzern
Finished
۱۹:۳۰
FC Stade Lausanne Ouchy
۰
۴
Lausanne-Sports
Finished
۱۹:۳۰
  Croatia 2. NL
Jadran Porec
۳
۰
Belisce
Finished
۱۹:۰۰
NK Dugo Selo
۰
۱
Kustosija
Finished
۱۹:۰۰
NK Hrvace
۰
۴
NK Hrvatski Dragovoljac
Finished
۱۹:۰۰
NK Bjelovar
۰
۲
Opatija
Finished
۱۹:۰۰
  Denmark 3rd Division
Næsby BK
۳
۲
Holbaek
Finished
۱۵:۳۰
Vanlose
۰
۳
Holstebro
Finished
۱۴:۳۰
IF Lyseng
۴
۲
Vejgaard
Finished
۱۴:۳۰
Young Boys FD
۳
۰
Oureskolernes BK
Finished
۱۵:۳۰
BK Frem
۴
۲
Ishoj
Finished
۱۵:۳۰
VSK Arhus
۱
۰
BK Avarta
Finished
۱۵:۰۰
  Austria Landesliga
SC Pinkafeld
۴
۲
SV Leithaprodersdorf
Finished
۱۹:۳۰
FC Stadlau
۴
۱
Hellas Kagran
Finished
۱۷:۳۰
ASK St.Valentin
۱
۱
Kornspitz Pregarten
Finished
۱۹:۰۰
  Netherlands Derde Divisie
Hoek
۱
۲
Sportlust '46
Finished
۱۹:۳۰
SteDoCo
۳
۳
AWC
Finished
۱۹:۳۰
VV Gemert
۰
۲
GVV Unitas
Finished
۱۹:۳۰
SV Oss 20
۳
۴
Baronie
Finished
۱۹:۳۰
SV Meerssen 1918
۱
۰
Kloetinge
Finished
۱۹:۳۰
  France National 2, Group A
RC Grasse
۳
۲
Jura Sud Foot
Finished
۱۹:۳۰
Toulouse FC II
۱
۲
Etoile FC Frejus Saint-Raphael
Finished
۱۹:۳۰
Aubagne
۰
۰
Andrezieux
Finished
۱۹:۳۰
Le Puy
۱
۱
Hyeres F.C.
Finished
۱۹:۳۰
AS Cannes
۲
۱
Thonon Evian FC
Finished
۱۹:۳۰
FC Chamalieres
۲
۲
Toulon Var
Finished
۱۹:۳۰
  Chile Primera Division Women
Santiago Morning (W)
۲
۴
Universidad de Chile (W)
Finished
۱۹:۳۰
Colo Colo (W)
۴
۰
Cobresal (W)
Finished
۱۹:۳۰
Deportes Iquique (W)
۰
۰
Universidad de Concepcion (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Iceland 2. Deild
Reynir Sandgerdi
۰
۵
Volsungur
Finished
۲۰:۰۰
UMF Selfoss
۲
۱
Knattspyrnufelag Austfjarda
Finished
۱۷:۳۰
Hottur/Huginn
۳
۲
KFG Gardabaer
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic Division 2 Women
Prague Raptors (W)
۱
۰
FK Dukla Praha (W)
Finished
۲۰:۰۰
FK Teplice (W)
۲
۰
FC Hradec Kralove (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Scotland Championship
Inverness Caledonian Thistle
۲
۳
Hamilton Academicals FC
Finished
۲۰:۰۰
  Spain Primera Federacion, Group 2
Malaga CF
۳
۰
Antequera CF
Finished
۲۰:۳۰
UD Ibiza Eivissa
۱
۱
Cordoba
Finished
۲۰:۳۰
Sanluqueno
۰
۱
San Fernando Club Deportivo
Finished
۲۰:۳۰
Real Murcia
۱
۱
Merida
Finished
۲۰:۳۰
Granada B
۲
۱
Recreativo de Huelva
Finished
۲۰:۳۰
Ceuta
۴
۰
Atletico Madrid B
Finished
۲۰:۳۰
Linares Deportivo
۱
۰
CD Alcoyano
Finished
۲۰:۳۰
Algeciras CF
۱
۱
Castellon
Finished
۲۰:۳۰
CF Intercity
۰
۱
Real Madrid B
Finished
۲۰:۳۰
U.D. Melilla
۲
۰
CD Atletico Baleares
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Paulista Serie B
Mauaense SP U23
۳
۰
Manthiqueira SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
Uniao FC Mogi Das Cruzes SP U23
۰
۱
Maua SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
Paulista U23
۶
۰
Barcelona EC SP U23
Finished
۰۲:۰۰
Aracatuba U23
۱
۰
Tanabi SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
Tupa U23
۰
۱
Inter Bebedouro SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
Colorado Caieiras SP U23
۰
۰
Flamengo SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca 2
America RJ
۱
۰
FC Goncalense
inprogress
۲۱:۳۰
Serrano RJ
۰
۱
Artsul Futebol Clube
inprogress
۲۱:۳۰
Marica RJ
۰
۰
Olaria AC
inprogress
۲۱:۳۰
CEAC Araruama RJ
۰
۱
AD Cabofriense
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Deportivo Liniers
۰
۰
Flandria
inprogress
۲۲:۰۰
Argentino Merlo
۰
۱
Villa San Carlos
inprogress
۲۲:۰۰
Deportivo Armenio
۰
۱
Colegiales
inprogress
۲۲:۰۰
Villa Dalmine
۱
۰
Sportivo Italiano
inprogress
۲۲:۰۰
CA Los Andes
۱
۰
Excursionistas
inprogress
۲۲:۰۰
Canuelas
۱
۱
Sacachispas
inprogress
۲۲:۰۰
  Chile Primera Division
Cobreloa Calama
۰
۱
Deportes Iquique
inprogress
۲۲:۳۰
Everton Vina del Mar
۱
۰
Copiapo
Finished
۲۰:۰۰
  Czech Republic 1st Division Women
FC Banik Ostrava (W)
۱
۲
SK DFO Pardubice (W)
Finished
۱۵:۳۰
AC Sparta Prague (W)
۱
۳
SK Slavia Prague (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano U20
Porto PE U20
۱
۰
Santa Fe PE U20
inprogress
۲۱:۳۰
Aparecida EC U20
۱
۰
Goias EC U20
inprogress
۲۲:۰۰
Aguia PE U20
۰
۰
Jaguar PE U20
inprogress
۲۱:۳۰
Belo Jardim U20
۱
۰
Petrolina U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sete de Setembro U20
۱
۱
Ibis PE U20
inprogress
۲۱:۳۰
Retro FC Brasil U20
۱
۲
Sport Recife U20
Finished
۱۶:۳۰
Centro Limoeirense U20
۰
۷
Atletico Torres PE U20
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
TSV Eintracht Stadtallendorf
۱
۱
SC Waldgirmes
Finished
۱۵:۳۰
SC Viktoria Griesheim
۲
۱
Bayern Alzenau
Finished
۱۶:۳۰
TUS Dietkirchen
۶
۳
Adler Weidenhausen
Finished
۱۶:۳۰
SV Steinbach 1920
۳
۲
FC 1906 Erlensee
Finished
۱۶:۳۰
  Algeria Youth League
IB Khemis El Khechna U21
۵
۱
CA Batna U21
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Medea U21
۴
۸
WA Mostaganem U21
Finished
۱۳:۳۰
SKAF Khemis Miliana U21
۲
۳
RC Kouba U21
Finished
۱۳:۳۰
NRB Teleghma U21
۳
۲
MC El Eulma U21
Finished
۱۳:۳۰
ESM Kolea U21
۳
۲
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
MSP Batna U21
۲
۲
JS Bordj Menaiel U21
Finished
۱۳:۳۰
AS Khroub U21
۰
۱
Olympique Akbou U21
Finished
۱۳:۳۰
NA Hussein Dey U21
۲
۰
GC Mascara U21
Finished
۱۳:۳۰
ES Mostaganem U21
۱
۰
SC Mecheria U21
Finished
۱۳:۳۰
  Estonia Meistriliiga
JK Tammeka Tartu
۱
۲
Paide Linnameeskond
Finished
۱۵:۰۰
JK Trans Narva
۱
۳
Flora Tallinn
Finished
۱۷:۳۰
JK Nomme Kalju
۳
۰
FC Kuressaare
Finished
۱۹:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Blooming
۱
۰
San Antonio Bulo Bulo
Finished
۰۳:۳۰
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
۰
۲
Independiente Petrolero
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Manningham Utd Blues U23
۱
۰
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۶:۱۵
Hume City U23
۰
۰
Dandenong Thunder U23
Finished
۰۹:۴۵
St Albans Saints U23
۰
۲
Port Melbourne U23
Finished
۰۸:۰۰
  Republic of Korea K-4 League
Seoul Jungnang FC
۱
۱
Pyeongtaek Citizen FC
Finished
۰۷:۳۰
Jinju Citizen FC
۲
۲
Pyeongchang United
Finished
۰۹:۳۰
Jeonbuk Motors II
۱
۲
Geoje Citizen FC
Finished
۰۸:۳۰
  Japan Japan Football League
Minebea Mitsumi
۰
۱
Tiamo Hirakata
Finished
۰۷:۳۰
Kochi United SC
۰
۱
Reilac Shiga
Finished
۰۹:۳۰
Briobecca Urayasu SC
۰
۱
Honda F.C.
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL ACT
Cooma Tigers
۰
۳
Gungahlin United FC
Finished
۰۸:۴۵
O'Connor Knights SC
۲
۱
Canberra Olympic
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
St George City FA U20
۰
۳
Sydney United 58 U20
Finished
۱۰:۳۰
Dulwich Hill U20
۱
۱
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams U20
۱
۱
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
Manly United FC U20
۲
۰
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans U20
۳
۱
Inter Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC U20
۲
۰
Blacktown City U20
Finished
۱۰:۳۰
SD Raiders U20
۰
۱
Northern Tigers U20
Finished
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers U20
۲
۳
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۰:۳۰
St George Saints U20
۵
۰
Sutherland Sharks U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۰
۱
Bonnyrigg White Eagles U20
Finished
۱۲:۳۰
NWS Spirit FC U20
۲
۴
APIA Leichhardt Tigers U20
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
North Pine
۳
۲
Newmarket
Finished
۱۱:۳۰
University of Queensland
۲
۲
Springfield United
Finished
۱۲:۴۵
  Japan J3 League
F.C. Ryukyu
۲
۱
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۱:۳۰
Imabari FC
۱
۲
Fukushima United FC
Finished
۰۷:۳۰
Kamatamare Sanuki
۰
۲
Omiya Ardija
Finished
۰۸:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۱
۱
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۸:۳۰
Nara Club
۲
۱
FC Gifu
Finished
۰۸:۳۰
Kataller Toyama
۲
۰
FC Osaka
Finished
۰۸:۳۰
Grulla Morioka
۰
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۸:۳۰
Nagano Parceiro
۱
۲
Zweigen Kanazawa
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League
SWQ Thunder
۰
۲
Eastern Suburbs
Finished
۱۱:۳۰
Caboolture
۳
۰
Ipswich FC
Finished
۱۱:۳۰
Broadbeach United
۵
۰
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۲:۴۵
  Israel Leumit League U19
Hapoel Rishon Lezion U19
۲
۳
Ashdod U19
Finished
۱۲:۵۰
Maccabi Netanya U19
۲
۱
Hapoel Kfar Saba U19
Finished
۱۲:۴۵
Hapoel Beer Sheva U19
۲
۲
Maccabi Tel Aviv U19
Finished
۱۱:۳۰
Hapoel Hadera U19
۰
۵
Maccabi Haifa U19
Finished
۱۲:۴۰
Hapoel Tel Aviv U19
۴
۰
Hapoel Haifa U19
Finished
۱۳:۰۰
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
۱
۱
Maccabi Petach Tikva U19
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Western Knights SC
۰
۳
Fremantle City FC
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۰
۱
Perth RedStar FC
Finished
۱۲:۳۰
Balcatta
۰
۳
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Armadale
۳
۰
Floreat Athena
Finished
۱۰:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
Wieczysta Krakow
۱
۰
Swidniczanka Swidnik
Finished
۱۳:۳۰
Unia Tarnow
۲
۳
MKS Czarni Polaniec
Finished
۱۸:۳۰
Wisloka Debica
۲
۱
Siarka Tarnobrzeg
Finished
۱۹:۳۰
KSZO Ostrowiec
۲
۰
Star Starachowice
Finished
۲۰:۵۹
NKP Podhale
۵
۱
Sokol Sieniawa
Finished
۱۴:۳۰
Orleta Radzyn Podlaski
۱
۲
Karpaty Krosno
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
FK Fyllingsdalen
۱
۱
Innstrandens IL
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Qviding FIF
۵
۱
Landvetter IS
Finished
۱۳:۳۰
Sävedalens IF
۳
۳
Ockero IF
Finished
۱۵:۰۰
Husqvarna FF
۲
۱
IK Tord Jonkoping
Finished
۱۵:۳۰
Jonsereds IF
۲
۰
Laholms FK
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium Super League Women
Club Brugge (W)
۰
۲
Anderlecht (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Finland Kolmonen
Toukolan Teras
۲
۰
PPJ/Ruoholahti
Finished
۱۴:۴۵
TP 49
۳
۳
Tervakosken Pato
Finished
۱۵:۳۰
TuPS
۰
۱
Atlantis FC
Finished
۲۰:۰۰
OsPa
۴
۰
KePS
Finished
۱۳:۳۰
FC Espoo
۴
۱
VJS Vantaa II
Finished
۱۵:۳۰
Peimari United
۱
۱
SalPa II
Finished
۱۵:۳۰
Ponnistajat
۰
۴
MPS/Atletico Malmi
Finished
۱۴:۴۵
  Finland Kansallinen Liiga Women
PK Keski-Uusimaa (W)
۱
۳
Aland United (W)
Finished
۱۴:۳۰
KuPs Palloseura (W)
۳
۱
FC Honka Espoo (W)
Finished
۱۶:۳۰
JyPK (W)
۰
۰
Ilves Tampere (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland U19 League
BSC Young Boys Bern U19
۸
۰
St Gallen U19
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
IFK Oestersund 1906
۱
۲
Bodens BK
Finished
۱۴:۳۰
Kiruna IF
۰
۳
Skelleftea FF
Finished
۱۳:۳۰
Lucksta IF
۴
۰
Lulea IFK
Finished
۱۴:۳۰
Froso IF
۳
۲
Algarna-Harnosand IF
Finished
۱۵:۳۰
Ytterhogdals IK
۰
۱
TEAM TG FF
Finished
۱۶:۳۰
Gottne IF
۰
۱
Taftea IK
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Malmo FF (W)
۲
۱
Sundsvall (W)
Finished
۱۴:۳۰
Alingsas FC United (W)
۳
۰
Umea IK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Orebro SK Soder (W)
-
-
Bollstanas SK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lidkopings FK (W)
-
-
Gamla Upsala SK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Jitex Molndal (W)
۰
۲
Mallbackens IF (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark U19 Ligaen
Aalborg U19
۱
۱
FC Nordsjaelland U19
Finished
۱۴:۳۰
  Lithuania I Lyga
Minija Kretinga
۱
۱
BE1 NFA
Finished
۱۴:۳۰
FC Garliava
۰
۱
FK Riteriai
Finished
۱۳:۳۰
BFA Vilnius
۲
۲
Banga Gargzdai II
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal U19 League
Vitoria Guimaraes U19
۱
۰
SC Farense U19
Finished
۱۳:۳۰
Moreirense U19
۶
۱
GD Braganca U19
Finished
۱۸:۰۰
Chaves U19
۱
۱
Gil Vicente U19
Finished
۱۹:۳۰
Porto U19
۳
۳
Braga U19
Finished
۱۹:۳۰
Alverca U19
۲
۲
Beira Mar U19
Finished
۱۹:۳۰
Sporting Lisbon U19
۲
۲
Famalicao U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Paços de Ferreira U19
۱
۰
Maritimo U19
Finished
۱۷:۳۰
SG Sacavenense U19
۱
۲
União de Leiria U19
Finished
۱۹:۳۰
SC Salgueiros U19
۱
۲
SC Espinho U19
Finished
۱۹:۳۰
Anadia FC U19
۳
۱
Sport Viseu Benfica U19
Finished
۱۹:۳۰
Academico Viseu U19
۰
۰
SL Benfica U19
Finished
۱۹:۳۰
Amarante U19
۲
۴
FC Pacos de Ferreira B U19
Finished
۱۹:۳۰
Estoril U19
۲
۳
Belenenses U19
Finished
۱۹:۳۰
Feirense U19
۴
۳
Casa Pia AC U19
Finished
۱۹:۳۰
Naval U19
۱
۰
AC Marinhense U19
Finished
۱۹:۳۰
Boavista U19
۰
۱
Rio Ave U19
Finished
۱۶:۳۰
Mondinense U19
۱
۲
Vilaverdense U19
Finished
۱۷:۳۰
Lusitania Lourosa U19
۲
۰
Vizela U19
Finished
۱۷:۳۰
SC Vianense U19
۰
۲
Merelinense U19
Finished
۱۸:۰۰
Torreense U19
۰
۰
Academica de Coimbra U19
Finished
۱۹:۳۰
AD Estacao U19
۰
۵
CD Gouveia U19
Finished
۱۹:۳۰
Valadares Gaia FC U19
۲
۱
Gondomar U19
Finished
۱۹:۳۰
Amora FC U19
۱
۱
Juventude Evora U19
Finished
۱۹:۳۰
AD Sanjoanense U19
۲
۳
Leixoes U19
Finished
۱۹:۳۰
Seixal Clube 1925 U19
۱
۴
Portimonense SC U19
Finished
۱۹:۳۰
CD Fatima U19
۱
۲
Alcanenense U19
Finished
۱۹:۳۰
AVS Futebol SAD U19
۲
۱
AD Fafe U19
Finished
۱۹:۳۰
  Iceland 1. Deild
Throttur Reykjavik
۰
۱
UMF Njardvik
Finished
۱۷:۳۰
Leiknir Reykjavik
۱
۰
IR Reykjavik
Finished
۱۷:۳۰
Dalvik/Reynir
۰
۰
Fjolnir Reykjavik
Finished
۲۰:۰۰
  Sweden Division 1 Norra
Taby FK
۱
۴
Orebro Syrianska IF
Finished
۱۷:۳۰
IF Karlstad
۲
۱
IFK Stocksund
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Sandefjord 2
۴
۲
Start 2
Finished
۱۷:۳۰
  Algeria Ligue 2
USM El Harrach
۱
۰
Olympique Magrane
Finished
۱۷:۳۰
NRB Telaghema
۴
۱
MC El Eulma
Finished
۱۷:۳۰
AS Khroub
۱
۰
Olympique Akbou
Finished
۱۷:۳۰
ESM Kolea
۲
۰
MCB Oued Sly
Finished
۱۷:۳۰
Temouchent
۵
۱
Js Ghir Abadla
Finished
۱۷:۳۰
ES Mostaganem
۴
۱
SC Mecheria
Finished
۱۷:۳۰
MSP Batna
۱
۰
JS Bordj Menaiel
Finished
۱۷:۳۰
Olympique Medea
۱
۳
WA Mostaganem
Finished
۱۷:۳۰
E Sour El-Ghozlane
۲
۱
HB Chelghoum Laid
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
Pully Football
۱
۰
CS Chenois
Finished
۱۷:۳۰
FC Sion II
۶
۲
FC La Chaux De Fonds
Finished
۱۷:۳۰
Monthey
۴
۱
US Terre Sainte
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
FC Bulle
۳
۱
SC Kriens
Finished
۱۷:۳۰
FC Paradiso
۲
۰
FC Bavois
Finished
۱۷:۳۰
Young Boys II
۳
۱
Delemont
Finished
۱۷:۳۰
Breitenrain
۱
۲
Lugano II
Finished
۱۷:۳۰
FC Luzern II
۱
۱
SC Bruhl St. Gallen
Finished
۱۷:۳۰
  Saudi Arabia U19 League
Ohod Medina U19
۳
۱
Al Ahli Jeddah U19
Finished
۱۶:۳۰
  Wales Premier League
Caernarfon Town FC
۳
۱
Penybont
Finished
۱۷:۱۵
  Austria Regionalliga East
SR Donaufeld
۲
۲
FCM Traiskirchen
Finished
۱۷:۰۰
FC Mauerwerk
۱
۰
Wiener SK
Finished
۱۷:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
Sparta Rotterdam Reserves
۲
۲
Excelsior Maassluis
Finished
۱۷:۰۰
Quick Boys
۴
۱
GVVV Veenendaal
Finished
۱۷:۰۰
Kozakken Boys
۱
۲
De Treffers
Finished
۱۷:۰۰
FC Lisse
۲
۱
Koninklijke HFC
Finished
۱۷:۰۰
Almere City Reserves
۰
۲
Rijnsburgse Boys
Finished
۱۷:۰۰
SV Spakenburg
۳
۰
ADO '20
Finished
۱۷:۰۰
VV Noordwijk
۲
۲
Scheveningen
Finished
۱۷:۰۰
HHC Hardenberg
۱
۲
Amsterdam FC
Finished
۱۷:۰۰
ACV Assen
۳
۱
Katwijk
Finished
۱۷:۰۰
  Republic of Kosovo Superliga
SC Gjilani
۲
۱
FC Drita Gjilan
Finished
۱۶:۳۰
FC Prishtina
۵
۰
KF Fushe Kosova
Finished
۱۶:۳۰
FC Malisheva
۷
۴
KF Liria Prizren
Finished
۱۶:۳۰
KF Feronikeli
۳
۲
KF Dukagjini
Finished
۱۶:۳۰
KF Llapi Podujeve
۰
۱
KF Ballkani
Finished
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
Olimpia Zambrow
۳
۱
Legionovia Legionowo
Finished
۱۶:۳۰
Legia Warsaw II
۱
۰
GKS Wikielec
Finished
۱۳:۳۰
Unia Skierniewice
۴
۳
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
Finished
۱۸:۳۰
Mlawianka Mlawa
۱
۵
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Finished
۱۸:۳۰
GKS Belchatow
۱
۰
Jagiellonia Bialystok II
Finished
۱۸:۳۰
Bron Radom
۱
۱
Victoria Sulejowek
Finished
۱۸:۳۰
MMKS Concordia Elblag
۱
۳
LKS Lomza
Finished
۱۹:۰۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
Kickers Emden
۴
۱
SSV Vorsfelde
Finished
۱۷:۳۰
Blau-Weiss Bornreihe
۱
۷
STK Eilvese
Finished
۱۷:۳۰
Heeslinger SC
۲
۱
Ramlingen-Ehlershausen
Finished
۱۷:۳۰
VFL Oldenburg
۱
۴
TUS Bersenbruck
Finished
۱۷:۳۰
U.L.M. Wolfsburg
۳
۱
Eintracht Celle
Finished
۱۷:۳۰
FSV Schoningen
۱
۲
Arminia Hannover
Finished
۱۵:۳۰
  Uzbekistan Super League
Andijan
۱
۱
Metallurg Bekobod
Finished
۱۷:۳۰
PFK Qizilqum
۲
۴
FC Olimpik Tashkent
Finished
۱۷:۳۰
  Chile Tercera Division
CD Imperial Unido
۰
۰
Santiago City
inprogress
۲۲:۳۰
CD Quillon
۲
۲
Deportes Union Companias
Finished
۱۹:۳۰
Deportes Colina
۲
۱
CD Constitucion Unido
Finished
۲۰:۰۰
Comunal Cabrero
۱
۱
Deportes Valdivia
inprogress
۲۲:۳۰
  Spain Tercera Division
Club Deportivo Huarte
۱
۰
CD Cortes
Finished
۱۸:۳۰
CF Lorca Deportiva
۰
۰
Real Murcia B
inprogress
۲۱:۳۰
Panaderia Pulido
۱
۱
Lanzarote
Finished
۱۴:۰۰
SDA Albericia
۱
۲
SD Torina
Finished
۲۰:۰۰
CD Manacor
۱
۰
RCD Mallorca B
Finished
۲۰:۴۵
SD Sarriana
۰
۰
Gran Pena FC
Finished
۱۸:۰۰
CF Platges de Calvia
۰
۰
Poblense
Finished
۱۹:۳۰
Atletico Astorga CF
۰
۱
Salamanca CF UDS
Finished
۱۹:۳۰
Pena Sport
۰
۱
CF Ardoi
Finished
۱۹:۳۰
Atzeneta
۱
۱
Ontinyent
Finished
۲۰:۰۰
Club Portugalete
۲
۱
CD Basconia
Finished
۲۰:۰۰
  Faroe Islands 1. Deild
FC Hoyvik
۰
۵
AB Argir
Finished
۱۸:۳۰
B71 Sandur
۱
۱
TB Tvoroyri
Finished
۱۶:۰۰
  Romania Liga III Play Offs/Play Out
CS Tricolorul Breaza
۲
۰
CS Paulesti
Finished
۱۸:۳۰
SSU Politehnica Timisoara
۳
۱
Phoenix Buzias
Finished
۱۸:۳۰
Viitorul Simian
۲
۴
Ghiroda SI Giarmata VII
Finished
۱۶:۳۰
Olimpia Satu Mare
۰
۰
Lotus Baile Felix
Finished
۱۸:۳۰
Olimpic Zarnesti
-
-
Acs Kids Tampa Brasov
Finished
۱۸:۳۰
CS Sporting Liesti
۰
۴
AFC Metalul Buzau
Finished
۱۸:۳۰
Acs Gloria Popesti Leordeni
۳
۰
SCM Dunărea Giurgiu
Finished
۱۸:۳۰
ASC Ciucas Tarlungeni
۲
۴
ACS SR Municipal Brasov
Finished
۱۸:۳۰
ACSO Filiasi
۰
۲
CSM Cetate Deva
Finished
۱۸:۳۰
ACS Progresul Fundulea
۱
۱
FC Voluntari II
Finished
۱۸:۳۰
CS Blejoi Vispeti
۳
۷
CS Dinamo Bucuresti
Finished
۱۸:۳۰
Stiinta Miroslava
۳
۱
Acs Bucovina Radauti
Finished
۱۸:۳۰
Petrolul Potcoava
۱
۲
ACS Cozia Calimanesti
Finished
۱۸:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Gwarek Tarnowskie Gory
۱
۱
KS Stilon Gorzow Wielkopolski
Finished
۱۸:۳۰
Gornik Zabrze II
۲
۱
Karkonosze Jelenia Gora
Finished
۱۵:۳۰
Gornik Polkowice
۲
۰
Lechia Zielona Gora
Finished
۱۶:۳۰
LZS Starowice Dolne
۱
۴
Unia Turza Slaska
Finished
۱۷:۳۰
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
۲
۱
MKS Kluczbork
Finished
۱۸:۳۰
MKP Carina Gubin
۲
۰
Odra Bytom Odrzanski
Finished
۱۸:۳۰
LKS Goczalkowice Zdroj
۳
۱
Sleza Wroclaw
Finished
۱۸:۳۰
  Angola Girabola
Atletico Petroleos de Luanda
۳
۲
Kabuscorp SC do Palanca
Finished
۱۸:۳۰
  France National 3
Entente Sannois Saint-Gratien
۱
۳
AFC Compiegne
Finished
۱۹:۳۰
Bourge Foot 18
۲
۱
Chateauroux II
Finished
۱۲:۳۰
Caen AS PTT
۰
۱
Alencon US
Finished
۱۹:۳۰
Lille II
۲
۲
Chantilly
Finished
۱۹:۳۰
AS Saint-Étienne II
۳
۰
Chassieu Decines
Finished
۱۹:۳۰
FC Nantes B
۲
۲
Vendee Fontenay Foot
Finished
۱۹:۳۰
Dijon II
۲
۰
FC Gueugnon
Finished
۱۹:۳۰
Metz II
۴
۰
Reims Sainte-Anne
Finished
۱۹:۳۰
Jeanne d Arc de Drancy
۱
۱
US Le Pays du Valois
Finished
۱۹:۳۰
US Orleans II
۲
۲
Linas Monthlery
Finished
۱۹:۳۰
Saint-Nazaire AF
۱
۱
Sable FC
Finished
۱۹:۳۰
St-Pierre Milizac
۲
۲
AS Vitre
Finished
۱۹:۳۰
FCO Strasbourg Koenigshoffen
۰
۲
Thionville FC
Finished
۱۹:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Pärnu JK
۳
۱
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
۱۹:۳۰
  Sierra Leone Premier League
FC Kallon
۲
۳
East End Lions FC
Finished
۲۰:۰۰
  Montenegro First League
FK Buducnost Podgorica
۰
۱
FK Mornar Bar
Finished
۲۰:۳۰
FK Arsenal Tivat
۳
۱
Mladost DG
Finished
۲۰:۳۰
FK Jezero Plav
۲
۱
FK Rudar Plevlja
Finished
۲۰:۳۰
FK Jedinstvo Bijelo Polje
۴
۲
OFK Petrovac
Finished
۲۰:۳۰
FK Sutjeska Niksic
۰
۱
FK Decic Tuzi
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Clube Nautico Marcilio Dias U20
۲
۳
Hercilio Luz U20
inprogress
۲۱:۳۰
  San Marino Campionato
SS Murata
۱
۰
SP Tre Penne
inprogress
۲۲:۱۵
  Argentina Torneo Regional Amateur
Independiente de Villa Obrera
۰
۰
9 de Julio San Juan
inprogress
۲۲:۳۰
  Sweden Superettan
Degerfors IF
۴
۱
Orgryte IS
Finished
۱۶:۳۰
IK Oddevold
۱
۱
IK Brage Borlange
Finished
۱۶:۳۰
Skovde AIK
۱
۰
Ostersunds FK
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Serie C
Volta Redonda
-
-
Nautico Capibaribe
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CS Alagoano AL
-
-
Sampaio Correa-MA
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Poland 1. Division
Zaglebie Sosnowiec SSA
۱
۲
Miedz Legnica
Finished
۱۶:۳۰
Gornik Leczna
۱
۲
Stal Rzeszow
inprogress
۲۱:۳۰
GKS Dospel Katowice
۵
۲
TS Wisla Krakow
Finished
۱۹:۰۰
  South Africa Premier League
Supersport United
۲
۰
Moroka Swallows
Finished
۱۶:۳۰
Golden Arrows
۱
۱
Cape Town Spurs
Finished
۱۶:۳۰
Kaizer Chiefs
۰
۰
Polokwane City FC
Finished
۱۶:۳۰
Stellenbosch FC
۰
۱
Mamelodi Sundowns FC
Finished
۱۶:۳۰
Cape Town City
۳
۱
Richards Bay FC
Finished
۱۶:۳۰
TS Galaxy
۱
۰
Orlando Pirates FC
Finished
۱۶:۳۰
Sekhukhune United
۰
۱
Amazulu FC
Finished
۱۶:۳۰
Royal AM
۰
۰
Chippa United
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
NWS Spirit (W)
۱
۲
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۰۸:۳۰
NWS Koalas (W)
۱
۲
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Denmark Danmarksserien Relegation
B 1908 Amager
۰
۰
AB Tarnby
Finished
۱۳:۳۰
Ringsted IF
۳
۰
Greve Fodbold
Finished
۱۳:۳۰
Varde
-
-
Tarup-Paarup IF
Finished
۱۷:۰۰
  Jamaica KSAFA Superleague
Boys Town
۰
۰
Olympic Gardens
Finished
۰۴:۳۰
  Colombia Regional League
Club Deportivo La Chalaca
۰
۲
Politecnico J.I.C.
Finished
۰۴:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Eastern Lions U23
۵
۴
Brunswick City U23
Finished
۰۶:۰۰
North Geelong U23
۴
۰
Werribee City U23
Finished
۰۶:۱۵
Melbourne City U23
۴
۱
Caroline Springs George Cross U23
Finished
۰۵:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Samgurali Tskaltubo
۴
۰
FC Samtredia
Finished
۱۶:۰۰
FC Dila Gori
۲
۱
Dinamo Tbilisi
Finished
۱۹:۳۰
  Australia NPL Western Australia U20
Olympic Kingsway U20
۲
۲
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Armadale U20
۴
۱
Floreat Athena U20
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta U20
۲
۴
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth U20
۷
۰
Bayswater City U20
Finished
۰۸:۳۰
Western Knights U20
۲
۲
Fremantle City FC U20
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Victoria Premier League 2
Doveton
۲
۱
Beaumaris
Finished
۰۸:۳۰
FC Melbourne Serbia
۱
۲
North Sunshine Eagles
Finished
۱۱:۴۵
Nunawading City
۱
۰
Box Hill United
Finished
۰۸:۳۰
Boroondara Carey Eagles
۳
۲
Essendon Royals
Finished
۰۸:۳۰
Altona City
۱
۱
Brunswick Juventus
Finished
۱۱:۳۰
Pascoe Vale SC
۳
۰
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۴۵
  Australia Queensland Premier League U23
Caboolture FC U23
۴
۳
Ipswich FC U23
Finished
۰۹:۱۵
Broadbeach United U23
۱
۳
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۱۰:۳۰
SWQ Thunder U23
۲
۴
Eastern Suburbs U23
Finished
۰۹:۱۵
  Australia NPL Queensland Women
Gold Coast United (W)
-
-
Brisbane City (W)
Cancelled
۰۹:۴۵
Eastern Suburbs (W)
۳
۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Australia Western Australia State League 1
Gosnells City
۱
۳
Murdoch University Melville
Finished
۱۰:۳۰
Joondalup United
۳
۱
Cockburn City
Finished
۱۰:۳۰
Mandurah City
۰
۳
Sorrento SC
Finished
۱۰:۳۰
Rockingham City
۰
۳
UWA Nedlands
Finished
۱۰:۳۰
Dianella White Eagles
۲
۰
Subiaco AFC
Finished
۱۲:۳۰
Kingsley Westside FC
۳
۲
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Kingston City
۱
۲
Western United FC NPL
Finished
۱۱:۳۰
Melbourne City 2
۳
۰
Caroline Springs George Cross
Finished
۰۸:۳۰
Eastern Lions
۱
۰
Brunswick City
Finished
۰۸:۳۰
North Geelong Warriors
۱
۲
Werribee City
Finished
۰۸:۳۰
  Serbia U19 League
FK Vojvodina U19
۰
۲
Crvena Zvezda U19
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
Moreton City Excelsior (W)
۰
۱
Robina City FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Virginia United SC (W)
۶
۳
SWQ Thunder (W)
Finished
۱۱:۴۵
  Poland IV Liga
Wisla Krakow B
۲
۰
Dalin Myslenice
Finished
۱۲:۳۰
Jarota Jarocin
۲
۰
KS Lipno Steszew
Finished
۱۸:۳۰
BKS Bochnia
۲
۰
MKS Limanovia Limanowa
Finished
۱۹:۰۰
MKS Wierna Malogoszcz
۲
۳
LKS Klimontowianka Klimontow
Finished
۱۲:۳۰
GKS Kolbudy
۱
۸
Baltyk Gdynia
Finished
۱۲:۳۰
DKS Dobre Miasto
۱
۰
Mlks Znicz Biala Piska
Finished
۱۴:۳۰
Sparta Katowice
۲
۰
MLKS Znicz Klobuck
Finished
۱۲:۳۰
Hutnik Warsaw
۲
۲
LKS Mazur Karczew
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Campionato Primavera 2
Alessandria U19
۳
۱
Crotone U19
Finished
۱۲:۰۰
Napoli U19
۲
۳
Udinese U19
Finished
۱۵:۳۰
Venezia FC U19
۰
۰
AC Pisa U19
Finished
۱۶:۳۰
Parma U19
۱
۱
Ascoli U19
Finished
۱۶:۳۰
  Poland II Liga
Pogon Siedlce
۲
۳
Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۴:۱۵
Olimpia Grudziadz
۰
۱
KKS 1925 Kalisz
Finished
۱۶:۳۰
Olimpia Elblag
۱
۳
Polonia Bytom
Finished
۱۹:۰۰
Lech Poznan II
۰
۱
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
TSV Buchbach
۵
۲
TSV Aubstadt
Finished
۱۵:۳۰
FC Wurzburger Kickers
۴
۰
DJK Vilzing
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Eintracht Bamberg
۲
۱
Bayern Munich II
Finished
۱۵:۳۰
Nurnberg II
۴
۰
SV Schalding-Heining
Finished
۱۵:۳۰
SV Wacker Burghausen
۴
۱
FC Augsburg II
Finished
۱۵:۳۰
Viktoria Aschaffenburg
۴
۴
Spvgg Ansbach
Finished
۱۵:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۳
۱
SpVgg Bayreuth
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 2nd Division Promotion Group
Brabrand IF
۲
۱
Skive IF
Finished
۱۵:۳۰
FC Roskilde
۰
۰
Middelfart
Finished
۱۵:۳۰
FA 2000
۲
۱
Fremad Amager
Finished
۱۵:۱۵
Aarhus Fremad
۲
۰
Esbjerg F.B.
Finished
۱۵:۳۰
  Poland III Liga, Group 2
Cartusia Kartuzy
۵
۲
KS Unia Solec Kujawski
Finished
۱۵:۳۰
Unia Swarzedz
۴
۰
Flota Swinoujscie
Finished
۱۴:۳۰
Zawisza Bydgoszcz
۴
۰
KS Polonia Sroda Wlkp
Finished
۱۸:۳۰
Pogon Szczecin II
۰
۲
Elana Torun
Finished
۱۹:۳۰
Vineta Wolin
۲
۳
Sokol Kleczew
Finished
۱۳:۳۰
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
۳
۱
Notec Czarnkow
Finished
۱۵:۳۰
Starogard Gdanski
۱
۵
KTS-K Luzino
Finished
۱۵:۳۰
Stolem Gniewino
۱
۲
Gedania Gdansk
Finished
۱۷:۳۰
  Zambia Super League
NAPSA Stars FC
۱
۲
Nkwazi
Finished
۱۴:۳۰
Mutondo Stars
۱
۱
Kabwe Warriors
Finished
۱۶:۳۰
Prison Leopards
۲
۰
Green Eagles
Finished
۱۶:۳۰
Red Arrows
۱
۰
Zanaco
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina U20 Championship
Almirante Brown U20
۲
۱
CA Brown de Adrogue U20
Finished
۱۵:۳۰
Acassuso U20
۰
۲
Ferro Carril Oeste U20
Finished
۱۸:۰۰
All Boys U20
۰
۳
Arsenal de Sarandi U20
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
SV Donaustauf
۲
۸
VfB Eichstatt
Finished
۱۵:۳۰
Atsv 1898 Erlangen
۱
۱
TSV Kornburg
Finished
۱۵:۳۰
FC Coburg
۰
۱
Spvgg Hankofen-Hailing
Finished
۱۵:۳۰
SV Fortuna Regensburg
۱
۰
SC Eltersdorf
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Bayern Hof
۱
۱
TSV Neudrossenfeld
Finished
۱۵:۳۰
ASV Cham
۲
۲
FC Ingolstadt 04 II
Finished
۱۵:۳۰
ASV Neumarkt
۱
۴
DJK Gebenbach
Finished
۱۵:۳۰
TSV Abtswind
۳
۱
SSV Jahn Regensburg II
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
VfR Garching
۴
۵
FC Deisenhofen
Finished
۱۵:۳۰
Heimstetten
۴
۱
TSV Nordlingen
Finished
۱۵:۳۰
FC Ismaning
۰
۰
Kirchheimer SC
Finished
۱۵:۳۰
Gundelfingen
۲
۳
TSV Landsberg
Finished
۱۵:۳۰
SV Erlbach
۲
۱
TSV 1896 Rain am Lech
Finished
۱۵:۳۰
TSV Kottern
۱
۱
TSV 1865 Dachau
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Sonthofen
۱
۲
TSV 1860 Munchen II
Finished
۱۵:۳۰
SV Kirchanschoring
۰
۱
TSV Schwaben Augsburg
Finished
۱۵:۳۰
FC Pipinsried
۴
۱
Turkspor Augsburg
Finished
۱۵:۳۰
  Latvia 1. Liga
AFA Olaine
۱
۱
FK Smiltene
Finished
۱۵:۳۰
FK Tukums 2000/Tss II
۰
۴
SK Super Nova
Finished
۱۳:۳۰
Valmiera FC II
۴
۰
Marupe
Finished
۱۷:۳۰
FK Rigas Futbola Skola II
۳
۰
Riga FC II
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Motala AIF FK
۳
۳
Stenungsunds IF
Finished
۱۵:۳۰
IFK Kumla
۰
۲
Grebbestads IF
Finished
۱۵:۳۰
IK Gauthiod
۱
۱
BK Forward
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TuS Mechtersheim
۳
۳
FV Engers 07
Finished
۱۵:۳۰
Arminia Ludwigshafen
۳
۸
1.FC Kaiserslautern II
Finished
۱۹:۳۰
FC Bitburg
۳
۱
SpVgg Quierschied
Finished
۱۴:۳۰
SV Auersmacher
۰
۲
SV Eintracht Trier
Finished
۱۵:۳۰
FK Pirmasens
۷
۲
FC Karbach
Finished
۱۵:۳۰
VfR Baumholder
۱
۳
Rot-Weiss Koblenz
Finished
۱۷:۰۰
SV Morlautern
۱
۱
Alemannia Waldalgesheim
Finished
۱۷:۰۰
TSG Pfeddersheim
۰
۸
Cosmos Koblenz
Finished
۱۷:۰۰
FV Dudenhofen
۱
۲
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
FC Anker Wismar
۴
۱
SC Staaken
Finished
۱۴:۳۰
SG Dynamo Schwerin
۴
۱
TUS Makkabi
Finished
۱۵:۳۰
FSV Optik Rathenow
۰
۴
TSG Neustrelitz
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Segunda Federacion Women
UDG Tenerife Sur II (W)
۲
۲
Balears FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Seychelles Cup
La Passe FC
۱
۲
Foresters FC
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Primera A Women
CA Estudiantes Caseros (W)
۰
۲
Boca Juniors (W)
Finished
۱۸:۴۵
Rosario Central (W)
۰
۲
Platense (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Croatia 1. NL
Orijent 1919
۲
۲
NK Solin
Finished
۱۹:۰۰
NK Zrinski Jurjevac
۱
۰
NK Radnik Sesvete
Finished
۱۶:۲۰
HNK Cibalia Vinkovci
۱
۱
NK Jarun Zagreb
Finished
۱۹:۰۰
  Croatia 3. NL
NK Vodice
۱
۱
NK Zadar
Finished
۱۹:۰۰
NK Neretva
۱
۰
HNK Zmaj Makarska
Finished
۱۹:۰۰
RNK Split
۲
۱
NK Omis
Finished
۱۹:۰۰
  Colombia U19 Championship
Bogota FC U19
۱
۳
Fortaleza CEIF U19
Finished
۱۸:۴۵
Maracaneiros U19
۱
۲
Boyaca FC U19
Finished
۱۸:۳۰
  Serbia Prva Liga
FK Smederevo
۱
۱
Tekstilac Odzaci
Finished
۱۸:۳۰
Macva Sabac
۲
۲
FK Indjija
Finished
۱۸:۳۰
Radnicki Sremska Mitrovica
۰
۱
Jedinstvo Ub
Finished
۱۸:۳۰
FK Graficar Beograd
۱
۱
OFK Belgrade
Finished
۱۸:۳۰
  Bulgaria B PFG
Sportist Svoge
۱
۰
FC Chernomorets 1919 Burgas
Finished
۱۸:۳۰
FC Chernomorets Balchik
۲
۰
FC Dunav Ruse
Finished
۱۸:۳۰
PFC Litex Lovech
۲
۲
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۱۸:۳۰
PFC Spartak Pleven
۰
۱
Belasitsa Petrich
Finished
۱۸:۳۰
FK CSKA 1948 II
۳
۱
FK Bdin Vidin
Finished
۱۸:۳۰
Ludogorets Razgrad B
۱
۴
PFC Spartak Varna
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia 1. Liga Women
FC Petrzalka (W)
۰
۰
FC Tatran Presov (W)
Finished
۱۸:۳۰
Spartak Trnava (W)
۰
۵
Spartak Myjava (W)
Finished
۱۲:۳۰
GFC Topolcany (W)
۱
۳
FK AS Trencin (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland 2. Liga Interregional
FC Concordia Lausanne
۱
۲
FC Bosporus
Finished
۱۸:۳۰
FC Plan Les Ouates
۵
۳
FC La Tour/Le Pâquier
Finished
۱۹:۰۰
  Djibouty Division 1
AS Arta Solar 7
۲
۱
AS Djibouti Telecom
Finished
۱۸:۰۰
AS Port
۲
۰
ACS HAYABLEY/CNSS
Finished
۱۵:۳۰
  Luxembourg National Division
UNA Strassen
۱
۰
Mondercange
Finished
۱۹:۳۰
UN 97 Kaerjeng
۱
۴
Racing FC Union Letzebuerg
Finished
۱۹:۳۰
F91 Dudelange
۰
۲
Niedercorn Progres
Finished
۱۹:۳۰
AS Jeunesse Esch
۰
۲
FC Victoria Rosport
Finished
۱۹:۳۰
US Mondorf-Les-bains
۶
۰
CS Fola Esch
Finished
۱۹:۳۰
FC Marisca Mersch
۱
۴
Union Titus Petange
Finished
۱۹:۳۰
FC Schifflange 95
۱
۴
FC Swift Hesperange
Finished
۱۹:۳۰
FC Differdange 03
۱
۱
Wiltz
Finished
۱۹:۳۰
  Slovenia 2.SNL
PSC Tolmin
۰
۰
ND Gorica
Finished
۱۹:۰۰
ND Beltinci
۶
۲
NK Fuzinar Ravne
Finished
۱۹:۰۰
ND Triglav Kranj
۱
۲
Jadran Dekani
Finished
۱۹:۰۰
  Sweden Division 1 Sodra
Falkenbergs FF
۵
۰
Torns IF
Finished
۱۷:۳۰
Eskilsminne IF
۰
۳
Torslanda IK
Finished
۱۷:۳۰
Oskarshamns Aik
۱
۱
Angelholms FF
Finished
۱۷:۳۰
  France National 2, Group C
Boulogne
۲
۴
FC Lorient 2
Finished
۱۹:۳۰
AS Beauvais Oise
۶
۲
AF Virois
Finished
۱۹:۳۰
FC Bastia-Borgo
۳
۴
Racing Club de France
Finished
۱۹:۳۰
Chateaubriant
۲
۰
FCM Aubervilliers
Finished
۱۹:۳۰
Guingamp II
۲
۳
US St. Malo
Finished
۱۹:۳۰
  Chile Primera B
La Serena
۳
۰
Union San Felipe
Finished
۱۹:۳۰
Deportes Temuco
۰
۰
Barnechea
inprogress
۲۲:۳۰
  Burkina Faso Premier League
RC Kadiogo
۰
۳
Etoile Filante Ouagadougou
Finished
۱۹:۳۰
  Gambia Division 2
Wagadu
۱
۰
Gambia Ports Authority
Finished
۲۰:۰۰
  Austria League 1 Women
SV Neulengbach (W)
۲
۱
Union Kleinmunchen (W)
Finished
۲۰:۰۰
FC Bergheim (W)
۱
۰
Wacker Innsbruck (W)
Finished
۱۴:۳۰
First Vienna FC 1894 (W)
۲
۳
SK Sturm Graz (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland Super League Women
FC Sion (W)
۰
۴
FC Rapperswil-Jona (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Senegal Ligue 1
ASC Diambars
۲
۱
Guediawaye FC
Finished
۲۰:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
Zoman FC
۰
۲
Asec Mimosas
inprogress
۲۱:۱۵
Stella Club d Adjame
۲
۳
ASI d'Abengourou
Finished
۱۹:۰۰
  Venezuela Liga FUTVE 2
Deportivo Nueva Esparta
۰
۰
Academia Anzoategui
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Paranaense 2
Rio Branco PR
۱
۰
Parana Clube
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Serie A
Vitoria BA
-
-
Atletico Clube Goianiense
Cancelled
۲۲:۳۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
CD Municipal Tarija
۰
۰
Universitario De Tarija
inprogress
۲۳:۰۰
CD Virgen Chijipata
۲
۱
Academia de Balompie Boliviano
Finished
۱۸:۳۰
Stormers San Lorenzo
۰
۰
CD Aleman
inprogress
۲۲:۳۰
  Ireland FAI Cup
Maynooth University FC
۱
۴
Gorey Rangers FC
Finished
۱۷:۳۰
College Corinthians FC
۴
۵
Cobh Wanderers FC
Finished
۱۸:۳۰
Midleton FC
۳
۰
St Francis FC
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 2nd Division Women
Allerod (W)
۱
۳
Dalum/Næsby BK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Brabrand IF (W)
۳
۲
JAI Aarhus (W)
Finished
۱۷:۴۰
  Denmark Danmarksserien Promotion
Allerod FK
۲
۶
Glostrup FK
Finished
۱۷:۰۰
Marienlyst
۱
۱
Vorup
Finished
۱۵:۰۰
Bronshoj BK
۲
۰
Horsholm-Usserod IK
Finished
۱۵:۳۰
Sundby BK
۳
۱
Frederikssund IK
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FSV Budissa Bautzen
۲
۲
VFC Plauen
Finished
۱۴:۴۵
VfB 1921 Krieschow
۳
۲
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۵:۳۰
FSV Motor Marienberg
۳
۴
VfB Germania 1900 Halberstadt
Finished
۱۵:۳۰
SG Union Sandersdorf
۱
۲
SV 09 Arnstadt
Finished
۱۵:۳۰
FC Einheit Rudolstadt
۳
۰
FC Einheit Wernigerode
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga North
Eimsbutteler TV
۰
۲
SSV Jeddeloh
Finished
۱۷:۰۰
KSV Holstein Kiel II
۳
۳
FC Kilia Kiel
Finished
۱۷:۰۰
Weiche Flensburg 08
۰
۲
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۷:۰۰
TSV Havelse
۱
۲
Drochtersen / Assel
Finished
۱۷:۰۰
TuS Blau-Weiss Lohne
۰
۲
VfB Oldenburg
Finished
۱۷:۰۰
1. FC Phoenix Luebeck
۳
۴
Bremer SV
Finished
۱۷:۰۰
SV Meppen
۳
۱
Teutonia Ottensen
Finished
۱۷:۰۰
  United States USL Women
Greenville Liberty (W)
۱
۳
Birmingham Legion FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Australia Tasmania Cup Women
Kingborough Lions (W)
۲
۲
Launceston United (W)
Finished
۰۶:۳۰
South Hobart (W)
۰
۵
Devonport Strikers (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Australia FFA Cup
Riverside Olympic
۱
۲
Kingborough Lions
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Canberra Juventus
۱
۳
Australian National University FC
Finished
۰۸:۳۰
Brindabella Blues FC
۲
۱
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
Canberra White Eagles FC
۰
۳
Belconnen United
Finished
۰۸:۳۰
Queanbeyan City FC
۷
۰
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
  Philippines PFL
Maharlika
۳
۱
Don Bosco Garelli
Finished
۱۰:۳۰
Stallion FC
۶
۱
Mendiola FC
Finished
۱۳:۴۵
Davao Aguilas
۱
۱
Taguig FC
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
FC Rokycany
۴
۰
SK Klatovy
Finished
۱۲:۰۰
FK Horovicko
۴
۳
Domazlice B
Finished
۱۸:۳۰
Havlickuv Brod
۱
۰
Sokol Tasovice
Finished
۱۱:۴۵
FK Komarov
۱
۱
Aritma Praha
Finished
۱۲:۰۰
Jiskra Rymarov
۲
۰
FK Kozlovice
Finished
۱۸:۰۰
SFK Holesov
۲
۲
FK Nove Sady
Finished
۱۸:۳۰
TJ Repiste
۲
۰
SSK Bilovec
Finished
۱۸:۳۰
FK Dobrovice
۱
۱
Sk Kosmonosy
Finished
۱۸:۳۰
Hlubina
۲
۱
MFK Havirov
Finished
۱۸:۳۰
Zdar nad Sazavou
۳
۰
SK Zdirec Nad Doubravou
Finished
۱۸:۳۰
Valasske Mezirici
۱
۱
Jesenik
Finished
۱۸:۳۰
  Hungary 1st Division U19
III Keruleti TVE U19
۲
۴
Paksi U19
Finished
۱۲:۳۰
Ferencvarosi TC U19
۱
۳
Gyori ETO FC U19
Finished
۱۳:۳۰
  Kenya Premier League
Posta Rangers FC
۲
۱
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۳:۳۰
Kariobangi Sharks
۲
۱
Shabana FC
Finished
۱۵:۳۰
Kenya Police FC
۰
۱
Tusker FC
Finished
۱۶:۳۰
  Finland U20 League
Maskun Palloseura (MaPs) U20
۴
۲
VPS Vaasa U20
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Perth SC (W)
۴
۰
Subiaco AFC (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
TSG Balingen
۴
۳
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۵:۳۰
SGV Freiberg
۳
۱
VfR Aalen
Finished
۱۵:۳۰
FC Astoria Walldorf
۰
۰
Eintracht Frankfurt II
Finished
۱۵:۳۰
Kickers Offenbach
۰
۳
TSV Steinbach
Finished
۱۶:۳۰
FSV Frankfurt
۴
۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
Finished
۱۵:۳۰
VfB Stuttgart II
۲
۰
TSG 1899 Hoffenheim II
Finished
۱۵:۳۰
FC Homburg 08
۳
۰
SV Stuttgarter Kickers
Finished
۱۵:۳۰
TUS Koblenz
۱
۳
1. FSV Mainz 05 II
Finished
۱۵:۳۰
Bahlinger SC 1929
۲
۲
TSV Schott Mainz
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Santarritense U20
۱
۶
Inter De Minas U20
Finished
۱۶:۳۰
  Zanzibar Premier League
KMKM
۲
۱
Malindi
Finished
۱۶:۴۵
  Germany 2. Bundesliga Women
1. FFC Turbine Potsdam (W)
۲
۱
Borussia Monchengladbach (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie A Women
Sassuolo (W)
۲
۳
Juventus FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
AC Milan (W)
۳
۱
Sampdoria (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Syria Youth League
Hutteen U23
۰
۰
Al Ittihad Aleppo U23
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
HJS Akatemia
۱
۱
VJS Vantaa
Finished
۱۶:۳۰
SexyPoxyt
۰
۳
FC Honka
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Campionato Primavera 3
Juve Stabia U19
۱
۱
Avellino U19
Finished
۱۶:۳۰
Pro Vercelli U19
۱
۱
Modena U19
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Campionato Primavera 4
Mantova U19
۲
۲
Virtus Verona U19
Finished
۱۶:۳۰
  Malawi Super League
Kamuzu Barracks
۰
۰
Moyale Barracks
Finished
۱۶:۰۰
Creck SC
۱
۰
FOMO FC
Finished
۱۶:۰۰
Big Bullets
۲
۰
Ekwendeni Hammers
Finished
۱۶:۰۰
  Ethiopia Premier League
Kedus Giorgis
۱
۱
Hadiya Hosaena
Finished
۱۵:۳۰
Hawassa City
۲
۳
Defence Force FC
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
IFK Simrishamn
۰
۱
Nosaby IF
Finished
۱۵:۳۰
IFK Berga
۴
۱
Osterlen FF
Finished
۱۶:۳۰
  Montenegro 2. CFL
FK Grbalj Radanovici
۳
۲
Fk Iskra Danilovgrad
Finished
۱۹:۰۰
FK Otrant-Olympic
۶
۰
Berane
Finished
۱۹:۰۰
FK Lovcen
۲
۰
Igalo
Finished
۱۹:۰۰
FK Internacional Podgorica
۲
۹
FK Kom
Finished
۱۹:۰۰
FK Podgorica
۳
۷
FK Bokelj Kotor
Finished
۱۹:۰۰
  North Macedonia League Women
ZFK Shkendija (W)
۳
۰
ZFK Top Gol (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 3
FC Freienbach
۲
۰
FC Mendrisio-Stabio
Finished
۱۷:۳۰
Grasshopper Club II
۱
۲
AC Taverne
Finished
۱۷:۳۰
Hongg
۲
۰
YF Juventus Zurich
Finished
۱۷:۳۰
  Hungary NB I Women
MTK Hungaria FC (W)
۲
۱
Puskas FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Slovenia 3.SNL
NK Smartno
۶
۰
NK Dravograd
Finished
۱۸:۳۰
NK Podvinci
۰
۳
NK Drava Ptuj
Finished
۱۸:۳۰
ND Slovan Ljubljana
۵
۰
Sencur
Finished
۱۹:۰۰
  North Macedonia First League
FK Vardar Skopje
۲
۲
FK Tikves Kavadarci
Finished
۱۸:۳۰
FC Struga Trim & Lum
۱
۲
KF Shkupi Skopje
Finished
۱۸:۳۰
Rabotnicki Skopje
۰
۲
FK Shkendija 79
Finished
۱۸:۳۰
Voska Sport
۱
۱
KF Rinija Gostivari
Finished
۱۸:۳۰
Bregalnica Stip
۱
۱
FK Sileks
Finished
۱۸:۳۰
Akademija Pandev
۵
۳
Makedonija GjP
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia 3. Liga East
Partizan Bardejov
۵
۱
FC Rimavska Sobota
Finished
۱۸:۳۰
SK Novohrad Lucenec
۰
۲
MFK Stara Lubovna
Finished
۱۸:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Barki Tajik Dushanbe
۱
۲
Regartadaz Tursunzoda
Finished
۱۸:۳۰
  Austria Regionalliga West
SC Imst
۲
۳
VfB Hohenems
Finished
۱۸:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۱
۰
SV Wals-Grünau
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia 3. Liga West
TJ Jednota Banova
۲
۰
FK Slovan Galanta
Finished
۱۸:۳۰
MSK Fomat Martin
۳
۰
SKF Sered
Finished
۱۸:۳۰
FK Slovan Duslo Sala
۶
۱
FK Dubnica
Finished
۱۸:۳۰
RSC Hamsik Academy
۰
۰
TJ Kovo Belusa
Finished
۱۸:۳۰
Lokomotiva Zvolen
۱
۱
FC Malacky
Finished
۱۸:۳۰
  Ghana Premier League
Legon Cities FC
۲
۱
Great Olympics
Finished
۱۸:۳۰
Berekum Chelsea
۲
۱
Asante Kotoko
Finished
۱۸:۳۰
  Uruguay Amateur Cup
Pirata Juniors
۰
۰
Huracan de Paysandu
inprogress
۲۲:۰۰
Ituzaingo de Maldonado
۱
۰
Piriapolis FC
inprogress
۲۲:۰۰
Darling de Canelones
۰
۰
Lavalleja de Rocha
inprogress
۲۲:۰۰
Nuevo Berlin FC
۰
۰
18 de Julio
inprogress
۲۲:۳۰
CA Barrio Olimpico
۰
۱
Melo Wanderers
inprogress
۲۲:۳۰
  Niger Super League
Sahel FC
۰
۳
US Gendarmerie Nationale
Finished
۱۹:۰۰
  France National 2, Group B
Bourge Foot 18
۰
۱
La Roche VF
Finished
۱۹:۳۰
Angers II
۱
۴
St Pryve St Hilaire
Finished
۱۹:۳۰
Libourne
۲
۵
Olympique Saumur
Finished
۱۹:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
Galway (W)
۲
۲
Athlone Town (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Estonia Esiliiga
JK Tallinna Kalev II
۴
۰
FC Elva
Finished
۲۰:۰۰
  Austria Regionalliga Middle
St. Anna
۲
۱
SK Vorwarts Steyr
Finished
۲۰:۳۰
  Mauritania Mauritania Cup
Chemal FC
۲
۱
FC Inter de Nouakchott
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Taubate (W)
۰
۰
Bahia (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Jose Dos Campos SP (W)
۱
۰
Athletico Paranaense (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Recanto da Crianca (W)
۰
۳
Sport Recife PE (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Tupi MG
۰
۰
Valeriodoce EC
inprogress
۲۱:۳۰
SC Aymores
۰
۰
Democrata Sete Lagoas
inprogress
۲۱:۳۰
North EC MG
۲
۰
Boa Ec
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Rio Branco ES
۱
۱
Porto Vitoria
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Deportivo Rincon
۲
۰
Sol de Mayo
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Torneo Promocional Amateur
Estrella del Sur
۲
۰
Estrella de Berisso
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Paranaense U20
SC Campo Mourao U20
۰
۱
Araucaria ECR U20
inprogress
۲۲:۰۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 2
FC Bassecourt
۴
۴
FC Solothurn
Finished
۱۷:۳۰
FC Koniz
۴
۱
FC Emmenbruecke
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland Cup Women
UMF Grindavik (W)
۳
۲
IA Akranes (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
Motorlet PR B
۰
۴
FK Slavoj Vysehrad
Finished
۱۴:۴۵
FK Bohemia Kaznejov
۵
۱
Sokol Cernice
Finished
۱۵:۳۰
FS Napajedla
۰
۱
FC Slusovice
Finished
۱۸:۳۰
FC Jilove
۴
۱
TJ Sokol Srbice
Finished
۱۸:۳۰
Bosonohy
۳
۲
Rousinov
Finished
۱۹:۰۰
MS Brno
۰
۱
FC Svratka Brno
Finished
۱۹:۰۰
  Belarus Vysshaya Liga
Naftan Novopolotsk
۲
۱
Dnepr Mogilev
Finished
۱۶:۳۰
FC Minsk
۱
۲
FC Vitebsk
Finished
۱۸:۳۰
FC Gomel
۰
۰
Torpedo Belaz Zhodino
inprogress
۲۱:۳۰
  Belarus 1. Division
FC Belshina Bobruisk
۱
۳
Niva Dolbizno
Finished
۱۳:۳۰
Kommunalnik Slonim
۲
۳
FC Molodechno
Finished
۱۴:۳۰
Dinamo Minsk Reserves
۱
۲
BATE Borisov Reserves
Finished
۱۵:۳۰
FC Lida
۱
۵
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Belarus U17
۲
۰
FC Baranovichi
Finished
۱۷:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Encarnacion FC
۲
۰
12 de Junio
Finished
۰۳:۰۰
Fernando de la Mora
۱
۲
Guairena FC
Finished
۱۷:۳۰
3 de Febrero
۰
۲
Club Atletico Tembetary
Finished
۱۷:۳۰
  Greece U19 Super League
Panaitolikos U19
۱
۱
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۱:۳۰
Asteras Tripolis U19
۲
۲
Volos NPS U19
Finished
۱۱:۳۰
Lamia U19
۰
۳
Panserraikos U19
Finished
۱۲:۳۰
Atromitos U19
۱
۲
OFI Crete U19
Finished
۱۲:۳۰
AEK Athens U19
۲
۴
Panathinaikos U19
Finished
۱۳:۴۵
Kifisias FC U19
۰
۳
Olympiacos FC U19
Finished
۱۵:۳۰
PAOK Salonika U19
۴
۱
PAS Giannina U19
Finished
۱۶:۳۰
  Mongolia Premier League
FC Ulaanbaatar
۴
۲
Brera Ilch
Finished
۱۱:۴۵
Deren
۱
۲
Khangarid Klub
Finished
۱۴:۴۵
  Russia Premier League Women
Spartak Moskva (W)
۰
۰
Krasnodar FK (W)
Finished
۱۲:۰۰
Dynamo Moscow (W)
۲
۱
Zvezda 2005 Perm (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Lokomotiv Moscow (W)
۲
۱
Ryazan (W)
Finished
۱۳:۰۰
CSKA Moscow (W)
۲
۰
Rostov (W)
Finished
۱۴:۳۰
FK Krylya Sovetov Samara (W)
۱
۱
Yenisey Krasnoyarsk (W)
Finished
۱۵:۳۰
Zenit St Petersburg (W)
۲
۰
Chertanovo Moscow (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Ukraine Persha Liga, Promotion Group
Prykarpattya Ivano Frankivsk
۱
۰
FC Viktoriya Sumy
Finished
۱۲:۳۰
FC Epitsentr Dunayivtsi
۱
۳
FC Ingulets Petrove
Finished
۱۳:۳۰
Ahrobiznes Volochysk
۳
۱
SK Poltava
Finished
۱۳:۳۰
FC Karpaty Lviv
۳
۳
FC Levy Bereg Kiev
Finished
۱۳:۳۰
FC Nyva Buzova
۱
۱
FSK Mariupol
Finished
۱۳:۳۰
  Slovakia U19 Liga
MSK Zilina U19
۲
۱
MFK Zemplin Michalovce U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Tatran Presov U19
۱
۰
Spartak Trnava U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Dukla Banska Bystrica U19
۰
۰
FK Pohronie U19
Finished
۱۲:۳۰
MFK Ruzomberok U19
۱
۲
Zp Sport Podbrezova U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Petrzalka U19
۳
۰
Kosice U19
Finished
۱۲:۳۰
  Lithuania II Lyga
FK Viltis Vilnius
۳
۱
FK Sirvena
Finished
۱۲:۳۰
Dainava II
۰
۰
Vilnius FK Zalgiris II
Finished
۱۳:۳۰
Fortuna Kaunas
۰
۱
FK Silute
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga 1 Women
Farul Constanta (W)
۱
۰
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Myanmar National League Women
Shan United (W)
۰
۲
YREO (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Kenya Super League
Mulembe United
۲
۱
Vihiga United
Finished
۱۳:۳۰
Migori Youth
۰
۰
Gusii FC
Finished
۱۳:۳۰
Mulembe United
۲
۱
Vihiga Bullets
Finished
۱۳:۳۰
  Ukraine U19 League
Dinamo Kiev U19
۶
۱
Kryvbas U19
Finished
۱۳:۳۰
  Greece Super League Women
AEK Athens (W)
۰
۱
OFI (W)
Finished
۱۴:۱۵
FC PAOK Thessaloniki (W)
۲
۰
Elpides Karditsas FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Botswana Premier League
Masitaoka FC
۰
۱
Nico United
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Baiano U20
Leonico U20
۰
۴
EC Estrela de Marco U20
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Huddinge IF
۰
۲
Nacka Iliria
Finished
۱۴:۳۰
Enskede IK
۱
۱
Sleipner IK Norrkoping
Finished
۱۶:۳۰
Nykopings BIS
۴
۲
BK Ljungsbro
Finished
۱۷:۳۰
  Kyrgyzstan Premier League
Abdish-Ata
۲
۰
FC Talant
Finished
۱۵:۰۰
  Russia FNL
FK Chernomorets Novorossiysk
۰
۲
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۵:۳۰
FC Dynamo Makhachkala
۲
۰
Rodina Moscow
Finished
۱۹:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
Zvezda Sankt-Peterburg
۲
۱
Znamya Truda OZ
Finished
۱۵:۳۰
Dinamo Moscow II
۳
۱
Dynamo Vologda
Finished
۱۸:۳۰
  Uganda Premier League
NEC FC Bugolobi
۰
۲
Villa SC
Finished
۱۵:۳۰
Maroons FC
۱
۱
Kampala Capital City Authority
Finished
۱۵:۳۰
Airtel Kitara FC
۳
۰
Gadaffi
Finished
۱۵:۳۰
Wakiso Giants FC
۰
۱
UPDF FC
Finished
۱۵:۳۰
Busoga United FC
۰
۳
Bul FC
Finished
۱۵:۳۰
Vipers
۴
۱
Mbarara City
Finished
۱۵:۳۰
Uganda Revenue Authority SC
۱
۱
Bright Stars FC
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Ykkosliiga
FC TPS Turku
۱
۴
Kotkan Tyovaen Palloilijat
Finished
۱۵:۳۰
Jippo Joensuu
۲
۰
KäPa/PuLe
Finished
۱۶:۳۰
  Croatia First League Women
ZNK Hajduk Split (W)
۲
۰
Dinamo Maksimir (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Ireland Munster Senior League
Bandon AFC
۱
۴
Avondale United
Finished
۱۶:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Transinvest
۱
۳
Siauliai FA
Finished
۱۶:۳۰
FK Panevezys
۰
۲
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Finished
۱۸:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
ZPC Kariba FC
۱
۱
Highlanders
Finished
۱۶:۳۰
Arenel Movers FC
۰
۲
Yadah FC
Finished
۱۶:۳۰
  Ireland U20 League
Shelbourne U20
۰
۱
Drogheda United U20
Finished
۱۶:۳۰
  Mali Premiere Division
FC Binga
۰
۱
Afrique Football Elite
inprogress
۲۲:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید